Творець Dogecoin розкритикував Ілона Маска

маск, Ілон Маск, криптовалюта, dogecoin
Фото: auto.ru

Один з творців криптовалюти вважає, що Ілон Маск — "самозакоханий шахрай".

Один з творців криптовалюта Dogecoin Джексон Палмер назвав Ілона Маска "самозакоханим шахраєм" після його появи в якості ведучого на шоу Saturday Night Live. Пізніше, він видалив свої записи в Twitter, але скріншоти збереглися, передає Business Insider.

Палмер сказав: "Нагадування: Ілон Маск був і завжди буде самозакоханим шахраєм". Він додав, що видалить пост через одну хвилину, оскільки йому "більше нема чого сказати" і "подобається вести спокійне життя".

Також він заявив, що від епізоду SNL "його воротило".

Ілон Маск давно показує підтримку криптовалюта Dogecoin. Її ціна підскочила до рекордного максимуму в 69 центів напередодні широко відомого участі Маска в програмі Saturday Night Live 8 травня.

Повідомлення Маска про можливу підтримку Dogecoin з боку Tesla допомогло повернути частину вартості. Ціна криптовалюта підскочила приблизно на 17 відсотків за кілька хвилин після його публікації.

Відзначимо, криптовалюта Dogecoin, спочатку з'явилася як жарт, вона була створена в 2013 році розробниками програмного забезпечення Біллі Маркусом і Джексоном Палмером. Криптовалюта використовує зображення собаки породи Сіба-іну в якості логотипу.

Її можна отримати декількома способами: купити, продати на біржі або "Майн". Відзначається, що фізичні монети продаються як пам'ятні сувеніри, але не використовуються в якості валюти.

Раніше ми повідомляли про те, що новий твіт Маска призвело до різкого подорожчання Dogecoin.