Дочекалися: у Британії представили спеціальні бюстгальтери для військових

жінки-військовослужбовці, армія, великобританія
Фото: The Independent | Британські жінки-військові

Раніше дослідницька група виявила, що у 85% новобранців-жінок виникали проблеми з погано підігнаними бюстгальтерами

В армії Великобританії нарешті вирішили проблему з білизною для жінок-новобранців. Раніше їм надавали форму, але бюстгальтери вони купували самостійно, надаючи перевагу спортивним моделям. А вони не завжди підходили для виснажливих тренувань і навчань. Про це пише Daily Mail.

В армії виявили, що незручна спідня білизна впливає на продуктивність і викликає проблеми зі здоров'ям. Тому в цьому році жінки-новобранці вперше отримають нормальні бюстгальтери спеціальної конструкції, розроблені спеціально для солдат.

жінки-військовослужбовці, бюстгальтер, армія
Жінки-військовослужбовці британської армії

Виробляти їх буде компанія BoobyDoo, яка належить колишній бодібілдерці Чарлі Райт.

бодібілдер, Чарлі райт
Бодібілдерка Чарлі Райт

Таке рішення було прийнято після того, як армійська дослідницька група, що працює з Портсмутським університетом, виявила, що 85% новобранців мали проблеми, пов'язані з погано підігнаними бюстгальтерами.

Доктор Алекс Рокліфф, який очолює програму, сказав, що початкові результати вказують на "значне поліпшення" того, як новий комплект білизни був протестований новобранцями. Погана постава зменшилася на 57% відсотків, а болі у верхній частині тіла — на 18%.

"Жінки-військовослужбовці повинні швидко одягнутися, вийти і почати бігати, відправитися на марш, ночувати, не змінюючи форму протягом декількох днів просто неба під час навчань і просто весь час бути фізично активними", — зазначила Чарлі, коли розповідала, чим керувалася, розробляючи "військову модель" білизни.

Нагадаємо, раніше в армії США показали прилад нічного бачення, який робить те, що відбувається на полі бою, схожим на комп'ютерну гру.