Британка, яка вийшла заміж сама за себе, відзначила 11-ту річницю щасливого шлюбу

Карен Рід, шлюб, весілля
Фото: Daily Star | Карен Рід щаслива у своєму шлюбі

Карен зізналася, що після весілля в неї були швидкоплинні романи, але жоден з них не змусив її подати на розлучення.

Карен Рід, мешканка міста Порт-Талбота (Південний Уельс, Великобританія), розчарувавшись у чоловіках і втративши надію знайти супутника життя, вирішила пов'язати долю з людиною, яку любить найбільше, тобто із самою собою, пише Daily Star. Таким чином вона вирішила втілити в життя дві мрії — побути нареченою і стати сімейною людиною.

У травні 2010 року вона купила весільну сукню, замовила лімузин і запросила 16 гостей на бранч з шампанським. Усе торжество обійшлося їй у 800 фунтів стерлінгів ($ 1 130).

"Мені було близько 40 років, і я вже деякий час була готова стати розсудливою. Я подумала: "Чому б не вийти заміж за людину, яку я люблю найбільше на світі?". Може, це і зарозуміло, але я навчилася любити і ставити себе на перше місце. Це було схоже на остаточний акт розширення прав і можливостей жінок", — пояснила вона журналістам.

Спочатку ні друзі, ні родичі не сприйняли всерйоз плани Карен про весілля, проте вона активно зайнялася його підготовкою і в призначений день зібрала гостей.

До вівтаря Карен вів її 80-річний батько, а вона сама собі читала клятви. У неї було 6 подружок нареченої, однією з яких стала її 21-річна дочка Еві. Боярином на весіллі був друг Брач Гарет Томас. За незвичайною церемонією спостерігали близько сотні роззяв.

наречена, весілля
Однією з подружок нареченої була її дочка
Фото: Daily Star

За офіційною частиною пішов пізній сніданок у готелі Morgan у Суонсі (Уельс). На ньому були тости за молодят і виступ боярина Гарета.

весілля, гості, церемонія
На весіллі Карен було 16 гостей
Фото: Daily Star

З дня весілля в жінки було кілька швидкоплинних романів, але жоден з них не змусив її подати на розлучення із самою собою. Через 11 років після церемонії Карен запевняє, що вона все ще щаслива і віддана собі.

Зазначимо, що подібні випадки не є чимось унікальним. Буквально в цьому році взимку 35-річна мешканка Атланти, штат Джорджія, зіграла весілля із самою собою після того, як розлучилася з бойфрендом. Весільна церемонія пройшла належно. А коли священик запропонував скріпити союз поцілунком, Мег поцілувала своє власне відображення в дзеркалі, яке тримав один з її друзів.