Російський мільярдер Прохоров ледь не відрубав собі ногу сокирою, — ЗМІ

Михайло Прохоров, мільярдер, Росія, метальний сокиру
Фото: Колаж Фокусу | Російський мільярдер Михайло Прохоров

Журналісти стверджують, що бізнесмен сильно травмувався, хоч і без небезпеки для життя. У самого Прохорова інформацію про це називають "нісенітницею".

Російський мільярдер Михайло Прохоров нібито ледь не позбувся ноги, відрубавши її бойовою сокирою. Про це у вівторок, 25 травня, повідомляє Telegram-канал Baza.

У матеріалі йдеться, що бізнесмен доставлений у травматологічне відділення однієї з VIP-лікарень Москви, його стан нібито не небезпечний для життя.

При цьому подальше хобі Прохорова нібито ставиться під сумнів. У публікації наголошується, що до медичного закладу мільярдер потрапив 23 травня, карета "швидкої" прибула до нього в заміський будинок.

"Як пояснили лікарям люди з оточення потерпілого Прохорова, причиною травми стала безглузда випадковість. Михайло Дмитрович займався метанням сокири, та невдало відскочила і попала йому по нозі", — пише Baza.

У матеріалі йдеться, що медична перевірка показала несерйозні пошкодження кінцівки Прохорова, однак біг йому найближчим часом нібито протипоказаний.

До цього в інтерв'ю американським журналістам Прохоров розповідав про своє хобі, представникам ЗМІ він навіть показав техніку метання сюрикенів і сокир.

Російське видання "РБК" з посиланням на помічника Прохорова заявило, що інформація про травмування бізнесмена є фейковою.

"Ні, це повна нісенітниця", — цитує видання свого співрозмовника.

Нагадаємо, раніше Фокус писав про звички успішних людей, таких як творці Apple, Amazon, AirBnB, Google, Microsoft, Virgin і Twitter.

Раніше також повідомлялося, що Павло Дуров потрапив у десятку найбагатших росіян за версією Forbes. За рік творець "ВКонтакте" і Telegram підвищив свої статки з $ 3,4 млрд до $ 17,2 млрд.