Біля берегів Шрі-Ланки загорівся контейнеровоз з хімікатами, є постраждалі (відео)

Шрі-Ланка, пожежа, судно, контейнеровоз MV X-Press Pearl, пожежа на судні MV X-Press Pearl
Фото: Скриншот из видео на Youtube-канале The Sun | Пожежа на судні

Як повідомляють чиновники, судно вийшло з порту Хазір в Індії 15 травня і прямувало в Сінгапур через Коломбо.

Біля берегів Шрі-Ланки спалахнула потужна пожежа на контейнеровозі MV X-Press Pearl, у результаті чого двоє людей отримали поранення.

Про це повідомляє Reuters.

За даними журналістів, рятувальники евакуювали екіпаж судна, оскільки пожежа на борту посилилася і поранення отримали двоє людей.

Офіційний представник ВМС Індіка Де Сілва підкреслив, що на контейнеровозі MV X-Press Pearl прогримів вибух, який спровокував пожежу, і вертольоту ВПС для ліквідації вогню довелося використовувати сухий хімічний порошок.

Відомо, що судно MV X-Press Pearl, яке йшло під прапором Сінгапуру, перевозило в контейнерах косметику і хімікати, включаючи 25 тонн азотної кислоти.

Влада також зазначила, що судно, на якому прогримів вибух, обстежили експерти з Нідерландів і Бельгії, а сусідня Індія пообіцяла надіслати судно і літак для гасіння пожежі.

Цей контейнеровоз вийшов з порту Хазір в Індії 15 травня і прямував до Сінгапуру через столицю Шрі-Ланки Коломбо.

"Очікується, що спеціальний голландський рейс з життєво важливим обладнанням для стримування пожежі дійде до Шрі-Ланки", — цитує Reuters міністр судноплавства Шрі-Ланки.

Пожежа на судні MV X-Press Pearl біля берегів Шрі-Ланки

Раніше Фокус розповідав, що фінал конкурсу краси на Шрі-Ланці закінчився бійкою за корону. Королева краси минулого року заявила, що переможниця не може отримати корону, оскільки перебуває в розлученні, і тріумфаторка в ході бійки отримала травму голови.

Пізніше з'явилася інформація, що поліція заарештувала винуватицю скандалу на конкурсі краси в Шрі-Ланці. Їй висунули звинувачення в нанесенні травм іншій дівчині.