Єфремова перевели на домашній арешт і дозволили гуляти по Москві, — КП

Михайло Єфремов
Фото: Скриншот | Російський актор Михайло Єфремов у московському суді

Михайла Єфремова випустили з СІЗО за програмою захисту свідків, поки він дає показання проти наркоторговців, стверджують джерела.

Related video

Російського актора Михайла Єфремова, засудженого за смертельне ДТП, нібито таємно перевели на домашній арешт. Про це пише видання "Комсомольская правда" посилаючись на власні джерела.

Згідно з судовим рішенням, Михайло Єфремов повинен відбувати покарання в колонії у Бєлгороді, проте співробітник ФСВП стверджує, що зірка опинилася у Москві для дачі свідчень у справі про наркотики. За словами джерела, акторові навіть дозволили гуляти в кілометровій зоні навколо будинку.

"Мій колега особисто одягав йому браслет на ногу", — заявив співробітник служби виконання покарань. — "Сам очі витріщив, упізнавши Єфремова".

Інші джерела повідомляють, що Михайло Єфремов активно співпрацює зі слідством і погодився здати торговців наркотиками. Для цього йому нібито забезпечили особливі умови за програмою захисту свідків, перевезли в Москву і не стали відправляти в СІЗО з метою безпеки. Офіційно ж адвокати не коментують ситуацію.

Юрист Дмитро Кузьмичов теж заявив "КП", що Михайла Єфремова перевезли з Бєлгорода до Москви, де він зараз нібито живе з браслетом. За словами співрозмовника, недавно знаменитість упізнали в магазині, незважаючи на маску, після цього йому порадили більше перебувати вдома і зберігати місце перебування у таємниці.

Інше джерело стверджує, що слідчі дії у справі про наркотики, де Єфремов проходить свідком, можуть затягнутися надовго. За його припущеннями, актор може провести в Москві весь термін.

"Звільниться раніше по УДО за надання слідству цінних відомостей. За його наводкою начебто слідчі вже вийшли на великі фігури у наркосправах. Поки він офіційно числиться на зоні в Бєлгороді, але він фізично у Москві", — повідомив інсайдер.

Знайомий з оточенням засудженого Володимир Місюров додав, що раніше друзі платили гроші ФСВП і відправляли Михайлу Єфремову листи в колонію, тепер же вони повертаються без відповіді, ніби одержувача немає в Бєлгороді.

У червні 2020 року Михайла Єфремов влаштував ДТП у центрі Москви, в результаті якого загинув 53-річний водій фургона. Як виявилося, актор знаходився в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння. У вересні Михайла Єфремова засудили до 8 років позбавлення волі.

У лютому стало відомо, що Михайла Єфремова перевели в московське СІЗО-5 "Водник". За словами правозахисників, тут актор повинен був провести близько двох місяців.