У Росії ФСБ затримала 14 українців із нібито радикального угрупування "М.К.У" (відео)

Фото: Скріншот

Затримані, за твердженням силовиків, вели переписку з "ідеологом з України" про насильницькі акції.

Співробітники ФСБ затримали в російському Саратові 14 нібито учасників радикального угрупування "М.К.У.", про це повідомляє Центр громадських зв'язків ФСБ.

У затриманих знайшли холодну зброю та засоби зв'язку з інструкціями з виготовлення саморобних вибухових пристроїв і зброї. Під час обшуків співробітники ФСБ виявили пропагандистські матеріали екстремістського характеру та холодну зброю.

Стверджується, що затримані вели переписку з якимось "ідеологом з України", про насильницькі акції. Затриманим загрожує від 6 до 9 років позбавлення волі. Проти них порушили кримінальну справу за частинами 1 і 2 статті 282.1 (створення екстремістського співтовариства й участь в екстремістському співтоваристві) Кримінального кодексу РФ.

Абревіатура "М.К.У" розшифровується як: "Маніяки. Культ убивць". За даними "Нової газети" , угрупування було створене восени 2020 року. Його учасники займаються вбивствами мігрантів і безпритульних. А його засновником вважають українця Єгора Краснова, якого нібито вже немає в живих.

Нагадаємо, в квітні 2021 року ФСБ вже заявляли про затримання 16 членів організації "М.К.У", які були затримані в різних частинах Росії. За версією силовиків, вони готували вибухи в адміністративних будинках і збройні акції проти людей.

Подібна акція була і в березні 2021 року, тоді були затримані 14 членів "М.К.У". Їх затримали в Геленджику та Ярославлі, вони нібито били безпритульних та інших "асоціальних" осіб.