8-річний хлопчик два роки відрощував волосся, щоб допомогти хворим на рак дітям (фото)

брат, сестра, волосся
Фото: BirminghamLive | Джош два роки відрощував волосся

Джош вирішив підтримати тих, хто, як і його сестра, потребував волосся після хіміотерапії

Після того, як два роки тому в 3-річної Веріті Пуркінс з Великобританії виявили пухлину головного мозку, і вона втратила все волосся в результаті хіміотерапії, її старший брат раптово проявив себе справжнім героєм, пише BirminghamLive.

Горе в сім'ю прийшло несподівано, коли Пуркінси були на відпочинку на острові Уайт. У дівчинки різко піднялася температура, і коли батьки примчали до лікарні, лікарі діагностували в неї онкологію. Їй незабаром зробили дві операції, а потім почався важкий процес лікування. На цей період маму і дівчинку поселили в кімнату в Ronald McDonald House Southampton, усього за декілька хвилин ходьби від лікарні, щоб сім'я могла залишатися разом і бути поруч з Веріті в критичний час.

Коли дитина повністю облисіла, вона боялася дивитися на себе в дзеркало і плакала. Тоді дівчинці подарували перуку від фонду Little Princess Trust, що надає безкоштовні перуки з натурального волосся дітям і молодим людям у віці до 24 років, які втратили власне волосся в результаті лікування раку. Побачивши це, її 6-річний брат Джош, вирішив, що хоче подякувати за допомогу сестрі, а також підтримати інших дітей, допомогти, і почав відрощувати волосся так довго, як тільки міг, щоб він міг пожертвувати їх на благодійність.

брат, сестра, рак
Джош і Веріті
Фото: BirminghamLive

Він не тільки зумів зібрати 2000 фунтів стерлінгів для благодійного фонду Ronald McDonald House UK, але і відростив волосся нижче пояса, яке пожертвував у фонд The ​​Little Princess Trust. Волосся Джош відрощував два роки, і, незважаючи на глузування однолітків над тим, що ходить з кіскою, не став обрізати їх завчасно.

За словами матері хлопчика, Абі, багато хто думав, що перед ними дівчинка, оскільки в дитини тонкий голос, та й миловидне обличчя в обрамленні кучерявих світлих локонів багатьох вводило в оману. Коли ж мама із сином пішли в перукарню, то жінці було шкода розлучатися з розкішним волоссям, однак вона з великою повагою поставилася до рішення Джоша.

Після такого вчинку хлопчик став місцевою знаменитістю. Його наразі вже 5-річна сестра взяла паузу в лікуванні, і сім'я чекає результатів, щоб розуміти, якими будуть їхні наступні кроки.

Тим часом учені зробили несподіване відкриття у сфері онкології. Вони дійшли висновку, що ожиріння може сприяти в лікуванні деяких видів раку.