"Він знову прийшов готувати": в Таїланді слон зруйнував стіну будинку, щоб вкрасти їжу з кухні (відео)

слон проломив стіну, слон, таїланд, кухня
Фото: соцсети | Двері слон шукати не став

Господарі будинку кажуть, що дикі слони до них на кухню заглядають не вперше, тому вони вже звикли до гостей з джунглів.

У Таїланді дикий слон зʼявився посеред ночі в будинок місцевого жителя і проломив стіну, щоб дістатися до ласощів на кухні. Про це пише Phnom Penh Post.

Господарі, що прокинулися через шум, запалили світло і побачили слона, який господарював в кухонних шафках. Подружжя встигло зняти відео, на якому видно, як слон шукає щось на полицях, скидаючи каструлі на підлогу, а потім суне в рот пакетик з якимось соусом.

слон проломив стіну, слон, таїланд, кухня
слон проломив стіну, слон, таїланд, кухня

Господарі будинку, Кіттічай Будчан і його дружина, поставилися до нічного візиту слона по-філософськи. За їхніми словами, сталося це не вперше. Подружжя живе неподалік від національного парку на заході Таїланду, біля озера, куди дикі слони часто приходять на водопій і купання.

слон проломив стіну, слон, таїланд, кухня
Кіттічай Будчан і його дружина звикли до гостей з Національного парку
слон проломив стіну, слон, таїланд, кухня
Слон на кухні — звичайна справа!

"Він знову прийшов готувати", — так підписав Кіттічай опубліковане в соцмережах відео. А пізніше пояснив, що головне в таких ситуаціях — не годувати слонів. Якщо слон не отримує їжу, то просто йде і не повертається якийсь час.

"Я вже звик до слонів, тому не хвилювався", — зазначив чоловік.

Слон на кухні — відео

Місцеві жителі часто скаржаться на слонів, які вриваються на їх поля, знищуючи врожай кукурудзи і фруктів. Але слон на кухні — це не той випадок. Нічний гість зʼявився на кухню не просто так, а за конкретним ласощами. Слони — тварини травоїдні, їм необхідно заповнювати нестачу солей і мінералів, тому їх приваблює запах солоної їжі, рибний соус, соус з ферментованої риби та інші приправи.

Нагадаємо, в Китаї стадо диких слонів вирвалося із заповідника і вже більше місяця блукає по провінції Юйнань. Заподіювати їм шкоду заборонено, тому вони безперешкодно розоряють городи місцевих жителів і гуляють вулицями міст.