Папа Франциск повернувся до Ватикану після госпіталізації (відео)

Папа Франциск, понтифік, Ватикан, повернення
Фото: скриншот | Папа Франциск

Понтифік покинув римську клініку "Агостіно Джемеллі". Перед поверненням у свою резиденцію він помолився в базиліці Святої Марії.

Папа Римський Франциск в середу, 14 липня був виписаний з клініки "Агостіно Джемеллі", де йому робили операцію на кишечнику.

Цю інформацію підтвердив директор пресслужби Святого Престолу Маттео Бруні, повідомляє інформаційний портал Папської ради соціальної комунікації The Vatican News.

Бруні повідомив, що перед тим як повернутися до Ватикану, Франциск вирушив у базиліку Святої Марії, де перед іконою Діви Марії висловив подяку за успіх своєї операції.

Повернення Папи Римського до Ватикану

Також понтифік помолився за всіх хворих, особливо за тих, кого він зустрів під час свого перебування в лікарні.

Пізніше Папа Римський написав повідомлення у своєму мікроблозі у Twitter.

"Я дякую всім, хто був поруч зі мною молитвою і любовʼю під час мого перебування в лікарні. Давайте не будемо забувати молитися за хворих і за тих, хто їм допомагає", — написав він.

Повідомлення Франциска в Twitter

Нагадаємо, в неділю, 11 липня Папа Римський Франциск вперше після перенесеної операції на кишечнику зʼявився на публіці.

Раніше повідомлялося, що в неділю, 4 липня Папа Римський ліг в римську клініку імені Джемеллі, де йому провели планову операцію через симптоматичний стеноз.

Також відомо, що медики радили Франциску сісти на дієту для полегшення його ішиасу.