У Москві чоловік на електросамокаті вбив правнука Тютчева

Іван Пигарев, Іван Пигарев помер, смерть Івана Пигарева, Іван Пигарев ДТП
Іван Пигарев

Постраждалих без свідомості відвезли в лікарню. 80-річний біолог Іван Пигарев від отриманих травм помер у реанімації.

У Москві внаслідок ДТП із самокатників помер 80-річний доктор біологічних наук, правнук поета Федора Тютчева Іван Пигарев, повідомляє Lifeshot.

Надзвичайна подія сталася в середу, 14 липня, на Воробйових горах у Москві.

80-річний вчений Іван Пигарев їхав на велосипеді, коли на повороті зіткнувся з чоловіком на електросамокаті.

Правнук поета Федора Тютчева вдарився головою об асфальт, отримавши закриту черепно-мозкову травму, струс і численні забої.

80-річного Івана Пигарева разом із 38-річним самокатником госпіталізували. Доктора біологічних наук помістили в реанімацію, де він помер увечері, 14 липня. Самокатнику із закритою ЧМТ зробили операцію і поклали у відділення щелепно-лицевої хірургії.

"Іван Миколайович у нас їздив на роботу на велосипеді. Вчора, за тією інформацією, яка до нас надійшла, він зіткнувся із самокатом, обидві людини отримали травми, обох відвезли без свідомості в лікарню", — розповів у коментарі журналістам заступник директора Інституту проблем передавання інформації імені Харкевича, де працював Іван Пигарев.

Іван Пигарев — головний науковий співробітник Інституту проблем передавання інформації імені Харкевича. 80-річний фізіолог, правнук поета Федора Тютчева до останнього часу виступав із лекціями про теорію сну як біологічний процес.

За професійну карʼєру Іван Пигарев написав понад 60 статей в російських і зарубіжних журналах, а також займався вивченням роботи зорової системи.

Раніше Фокус повідомляв, що померла лікарка Абебеч Гобена, яка 40 років рятувала дітей в Ефіопії. Абебеч померла від ускладнень, викликаних коронавірусом, у віці 85 років. В Африці Абебеч Гобену називали "Матірʼю Терезою Африки" за те, що вона присвятила 40 років свого життя поліпшенню життя сиріт в Ефіопії.

Також Фокус розповідав, що помер відомий український письменник Михайло Слабошпицький. Прозаїк і громадський діяч Михайло Слабошпицький помер у віці 74 років 30 травня, але близькі не розкрили причину смерті відомого українця.