Поліція Австрії шукає водія: у його автобусі знайшли двох загиблих мігрантів (фото)

мігранти, угорщина, австрія

Пошуки людини, яка вела переповнений мігрантами автобус, веде поліція Австрії та Угорщини. Задіяні дрони, вертольоти та службові собаки.

Щонайменше 30 сирійців і курдів, у т.ч. двоє мертвих, перебували в мікроавтобусі, який у вівторок, 19 жовтня, на угорському кордоні зупинила озброєна поліція. Про це повідомляє ORF Burgenland.

Ні дітей, ні жінок у машині не було. Водій утік із місця події. За даними поліції, загиблі, яких виявили всередині, — це чоловіки віком від 25 до 30 років.

За словами прессекретаря поліції Гельмута Марбана, зараз ведуться масштабні розшукові заходи з використанням дронів, вертольотів і службових собак. До пошуків залучені й угорські поліцейські.

мігранти, угорщина, австрія

Чому загинули двоє людей, яких виявили в автобусі, поки невідомо, точну причину встановлять після розтину, як повідомила пресслужба поліції. Поки не можна припускати, що люди померли від зневоднення, тому що інші, хто перебував в автобусі, були забезпечені водою.

мігранти, угорщина, австрія

Ганс Петер Доскозіл, губернатор австрійської землі Бургенланд, проводить паралель із тим, що сталося у 2015 році, коли в австрійському Парндорфі в автобусі, який прямував за аналогічним маршрутом, виявили 71 загиблого. Слідча група встановила, то ці люди задихнулися. Суд Угорщини засудив до тюремних ув'язнень чотирьох осіб, яких звинувачували в цій справі.

мігранти, угорщина, австрія

Фокус стежить за міграційною кризою на кордонах Польщі, Литви та Латвії. Раніше Польща повідомила про рекордний наплив нелегалів із Білорусі: майже 500 осіб за добу.

Із початку вересня в Польщу з сусідньої країни спробували проникнути близько 6 тисяч мігрантів.