В Англії покупець в коробці з бананами знайшов отруйного бразильського павука (фото)

павук, бразильський павук
Фото: FOX News | Phoneutria — грецька назва павука, перекладається як "вбивця".

Мешканець Англії купив зв'язку бананів і збирався поснідати, але помітив, що на банані щось ворушиться.

Related video

Цього тижня Джо Штайн, 37-річний таксист з Англії, виявив темну масу завдовжки два дюйми, яка висіла на зв'язці бананів з супермаркету. Про це повідомляє Fox News.

Мешканець Англії купив зв'язку бананів у супермаркеті Sainsbury's в Уест-Вікхемі (передмістя Лондона) і збирався поснідати, але помітив, що на банані щось ворушиться. Коли він зрозумів, що перед ним, то був украй здивований. "Це був павук, він почав рухатися, і я закричав подрузі, щоб вона не заходила на кухню", — каже він.

Мандрівний павук Fullscreen

При найближчому розгляді та після пошуку інформації в інтернеті Штайн вирішив, що це бразильський мандрівний павук. Його грецька назва Phoneutria перекладається як "вбивця" (жіночого роду).

За словами британця, він помістив коробку з бананами у пластикову ємність і накрив кришкою, щоб знерухомити членистоногого. "Ми погуглили, і з ймовірністю 99% могли стверджувати, що це був саме бразильський павук, — пояснює він. — Я переглянув кілька зображень, павук виглядав ідентично: великі кінцівки, вкриті волоссям, велике черево, невеликий горб і чорна лінія".

Мандрівний павук Fullscreen

За словами таксиста, він був шокований, коли дізнався, що це один із найотруйніших павуків.

Відомо, що укус бразильського павука завдає сильного болю, викликає проблеми із зором, серед інших симптомів, слиновиділення та піт.

Керівництво супермаркету у зв'язку з цим заявило, що проводить розгляд: "Ми звернулися з клієнтами з вибаченнями. Подібні випадки — велика рідкість".

Раніше Фокус повідомляв, що в Єгипті від укусів скорпіонів загинули 3 особи, і ще 450 постраждали. У гірському регіоні країни через сильні дощі течія змиває скорпіонів та змій прямо на вулиці, і вони часто заповзають до будинків.