У Росії чоловік із шашкою намагався заїхати до супермаркету на коні (відео)

Росія п'яні, новини Росія, кінь Курська область, супермаркет П'ятірочка
Фото: Скриншот | Кінь не зміг увійти до магазину

Тварина не заходила в магазин, злякавшись автоматичних дверей. А силовикам затриманий розповів, що кінь забажав хліба.

У Курській області Росії 43-річний чоловік хотів заїхати верхи на коні в магазин. При цьому він розмахував шашкою, повідомляє видання "МВС Медіа".

Інцидент стався в мережевому магазині "П'ятірочка" в селищі імені Карла Лібкнехта. Кінь не зміг зайти в магазин, бо злякався автоматичних дверей. Тварина злякалася та повезла господаря, одягненого в козачу форму.

За ними виїхав наряд поліції. Чоловік у цей час зупинився перед входом до супермаркету та розмахував шашкою. Правоохоронці просили наїзника злізти з коня, але він виявив агресію та чинив опір.

Господар коня був п'яний, від огляду він відмовився. Покупця доставили до відділення, щоб встановити особу й обставини події.

Пояснюючи ситуацію, затриманий сказав, що кінь хотів хліба. Тому треба було заїхати на ньому в магазин, щоб він вибрав собі товар.

Підозрюваний перебуває в кімнаті для адміністративно затриманих і чекає на рішення суду. Коня відправили додому, а шашку — на експертизу, щоб встановити, чи це холодна зброя.

Фокус раніше писав, як у Вінниці затримали п'яного 35-річного громадянина Російської Федерації. Він зірвав прапор України з ТРЦ та викинув його в кущі.