Британець знайшов приховану шпигунську камеру всередині коробки з котячим кормом (фото)

корм, камера, кішки
Британець знайшов "приховану шпигунську камеру" в коробці корму

Чоловік розповів, що камеру помітив через кілька днів завдяки одному зі своїх домашніх вихованців.

У Великій Британії чоловік купив коробку котячого корму в супермаркеті, у якій була захована "прихована шпигунська камера". Хто її встановив і навіщо, не можуть сказати ні представники магазину, ні виробник котячого корму, пише The Mirror.

Чоловік, який побажав залишитися невідомим, розповів, що купував їжу для своїх домашніх кішок, Ліліпута та Голіафа, та розсіяно взяв коробку котячого корму Purina Gourmet.

Коли він повернувся додому, він поклав її в шафу, а через кілька днів його дівчина витягла її і помітила, що в бічній частині коробки вирізано дірку, і коли вони відкрили її, то знайшли камеру і передавач, заховані всередині.

Чоловік поняття не має, хто й навіщо помістив камеру в котячий корм, і поки що йому не вдалося відновити будь-які кадри з пристрою.

За його словами, об'єктив камери був грубо захований в упаковці, а коробка була відкрита, але потім акуратно закрита, щоб було схоже, що вона запечатана.

Як стверджує британець, він купив коробку в місцевому магазині Welcome, франшизі компанії Co-op, які кажуть, що "стурбовані" камерою.

коробка котячого корму, камера
Камера в коробці корму

"Найдивніше, що я не помітив, коли купив її. Я пішов у Co-op у Crystal Palace і просто взяв його з полиці для кішок", — розповідає чоловік.

Він провів своє маленьке розслідування, яке залишило йому більше запитань, ніж відповідей, оскільки нічого не вдалося з'ясувати про дивну покупку.

камера, корм
Камера в коробці корму

"Я повернувся і подивився, де була ця полиця, де міг би бути корм для кішок, і більша частина цієї стійки звернена до купки води у пляшках, але вона ніби дивиться в ділянку складського приміщення", — зазначив чоловік.

На його думку, існує три різні сценарії, які можуть виявитися правдою. По-перше, камера була розміщена на фабриці Purina, по-друге, вона використовувалася Co-op, щоб стежити за своїми співробітниками, або хтось міг встановити її зі своїх мерзенних причин.

"Я вважаю, що все може бути правдою, якою б відповідь не була, це дивно — якщо це на фабриці кормів для кішок, чому вони дозволили її продавати? Якщо це було зроблено Co-op, чому це було залишено на полиці, якби це був представник публіки, навіщо йому це робити?", – міркує чоловік.

Він також зізнався, що думає, що це круто і зберігає камеру в шафі, обличчям до стіни.

"Якби ви збиралися вживити в щось шпигунську камеру, навіщо б ви клали її в корм для кішок, тому що це те, що ви просто кладете в шафу, щоб вона нічого не побачила. І чому вони не сховали камеру в котячому оці?", — каже чоловік.

"Ми надзвичайно занепокоєні цим і вдячні за те, що це було доведено до нашої інформації. Корм для кішок лежить навпроти дверей нашого офісу, тому це може бути серйозною проблемою безпеки", — говорить представник Welcome Central Hill.

"Я можу підтвердити, що ми не знаємо причин, з яких камеру можна знайти в коробці з нашим котячим кормом", — заявив представник Purina.

Раніше Фокус писав, що у Великій Британії крихітний особняк виставили на продаж за понад $305 тисяч. Будинок зроблений у георгіанському стилі і має площу близько 40 квадратних метрів, а частина його житлових приміщень під землею.