"Перестрибнув паркан": зниклого 6 років тому собаку знайшли за 756 км від будинку (відео)

Собака, тварина, пітбуль, собака на прізвисько Чіф,
Фото: FOX News | Чіф був здоровий і доброзичливий

Співробітники притулку не мали жодних даних про те, де собака знаходився всі ці роки і як він опинився в такій віддаленій локації, але пес на прізвисько Чіф був здоровий і доброзичливий.

Related video

У США, у штаті Західна Вірджинія, собаку, який зник безвісти шість років тому, доставили до притулку для тварин. Про це пише UPI.

Працівники Хантінгтон-Кейбелл-Уейн розповіли, що сімейна пара привела пітбуля і повідомила про поміченого бездомного собаку біля озера Іст-Лін в окрузі Уейн. Тварина була перевірена на предмет наявності мікрочипа, і з'ясувалося, що це пес на прізвисько Чіф.

Власницею собаки виявилася Тара Хілліс, яка проживає у Джорджії, в районі Атланти. Дивно, що жінку та її вихованця поділяли аж 756 км. Тара розповіла співробітникам притулку, що Чіф пропав безвісти вже шість років тому. За її словами, йому було приблизно 1,5 років, коли він пішов із дому.

"Він або перестрибнув паркан, або підкопався під нього", — сказала Хілліс.

Співробітники притулку не мали жодних даних про те, де собака перебував усі ці роки і як він опинився на такому далекому і несподіваному місці, але Чіф був здоровий і доброзичливий.

Раніше Фокус писав, що в Британії кішка врятувала від коми господиню, яка страждає на діабет. Кішка на прізвисько Віллоу почала поводитися нехарактерно, викликавши тим самим хвилювання свого господаря Рея Шервуда. Чоловік пішов за свійською твариною, після чого побачив, що його дружина Аманда впала, знепритомнівши.

Також раніше повідомлялося, що у Британії "супер щури" захопили будинок викладача. Грем Шарп та його дружина почули, як гризуни бігали по стелі їхньої спальні, після чого вирішили викликати фахівців. Сімейна пара зателефонувала до компанії боротьби зі шкідниками, яка з'ясувала, що щури залізли в будинок і оселилися у стінах.