"Не можемо завагітніти": сіамські близнюки Люпіта та Кармен розповіли про особисте життя (фото)

Сіамські близнюки, сестри, дівчата,
Фото: Instagram/carmen_andrade2000 | У сестер є свої труднощі, але вони насолоджуються "прекрасним життям" разом

Сіамські близнюки Кармен та Люпіта Андраде мають загальний таз, кровоносну систему, печінку та репродуктивну систему. У сестер є свої труднощі, але вони насолоджуються "прекрасним життям" разом.

Related video

22-річні близнюки Люпіта і Кармен Андраде розповіли про своє спільне життя і повідомили, що навчилися справлятися з життєвими труднощами, включно навіть дивні "любовні" запити чоловіків. Про це пише The Mirror.

Дівчата виросли в штаті Коннектикут, США, і мають загальний таз, кровоносну систему, печінку та репродуктивну систему. Вони керують однією ногою кожна та звикли до свого тіла. За допомогою фізіотерапії близнюки зробили свої перші кроки у віці чотирьох років.

Кармен розповіла, що у сестер є свої труднощі, але вони насолоджуються "прекрасним життям" разом. Їх не можна розділяти, оскільки це може бути небезпечним для їхнього життя.

Сіамські близнюки, сестри, дівчата, дитинство, Fullscreen
Люпіта та Кармен вперше навчилися ходити у віці чотирьох років
Фото: Instagram/carmen_andrade2000

Сіамські близнюки розкривають своє особисте життя і вражають публіку своєю свободою та відкритістю. Вони не соромляться відвідувати кіно, концерти та подорожувати різними містами та країнами. Одна з них навіть почала стосунки з хлопцем.

Кармен зустрічається з молодим чоловіком, на ім'я Даніель вже кілька місяців, тоді як Люпіта вважає себе асексуальною. У жовтні 2020 року дівчина познайомилася зі своїм хлопцем на сайті знайомств Hinge, де відразу вказала, що вона є сіамським близнюком. З сотень повідомлень від фетишистів вона обрала повідомлення Даніеля, який був зацікавлений не в її зовнішності, а в її інтересах та уподобаннях у фільмах та книгах.

"Ми з Даніелем зустрічаємося, але у нас немає сексуальної близькості. Наші стосунки — це близька дружба. Ми обговорюємо заручини, але спочатку хотіли б пожити разом. Люпіта і я не можемо завагітніти, у нас ендометріоз, також ми приймаємо блокатори гормонів", — розповіла Кармен Андраде.

Сіамські близнюки, сестри, дівчата, хлопець Fullscreen
Люпіта та Кармен з Даніелем
Фото: Instagram/carmen_andrade2000

Видання зазначає, що Даніель чудово ладнає і з іншою сестрою. За словами Кармен, вона зазвичай засинає раніше, що дозволяє Люпіті іноді спілкуватися з її хлопцем. Вони добре знаходять спільну мову.

Сіамські близнюки також висловили бажання працювати з тваринами після закінчення навчання. Дівчата впевнені, що підтримуватимуть одна одну в будь-яких починаннях, оскільки не уявляють життя один без одного.

Раніше Фокус писав, що жінка збирає рослини та годує ними своїх дітей. Економна мама двох дітей Кайє Вілкінсон розповіла, як безпечно добувати їжу на відкритих полях, а також про те, яких небезпек слід уникати.

Також раніше повідомлялося, що в США чотири сестри завагітніли одночасно. За один насичений рік сім'я Гудвіллі матиме ціле нове покоління двоюрідних братів і сестер.