"Обідаємо як королівські особи": жінка збирає рослини та годує ними своїх дітей (фото)

Жінка, збирання, рослини, їжа, обличчя,
Фото: The Mirror | 48-річна Кайє Вілкінсон вже понад 5 років займається збиранням

Економна мама двох дітей Кайє Вілкінсон розповіла, як безпечно добувати їжу на відкритих полях, а також про те, яких небезпек слід уникати, збираючи рослини у громадських місцях.

Related video

48-річна Кайє Вілкінсон із міста Колн, Ланкашир (Великобританія), вже понад 5 років добуває їжу у громадських місцях, щоб прогодувати своїх дітей. Тепер жінка хоче поділитись своїми маленькими хитрощами з іншими батьками. Про це розповідає The Mirror.

Мама двох дітей Кайє Вілкінсон вперше почала вивчати збирання, коли хронічний артрит та виразковий коліт позбавили її можливості працювати і їй довелося думати, як виживати за рахунок невеликого бюджету.

Британка почала обстежувати довколишні відкриті поля у пошуках рослин, які вона могла б використовувати для приготування їжі, уникаючи дорогих овочів із супермаркету та скорочуючи витрати на бензин.

Їжа, їжа, продукти, розтерія, кульбаби, кропива, листя, Fullscreen
Серед улюблених інгредієнтів жінки – кропива, кульбаби, листя букового дерева, дикі гриби та пелюстки троянд
Фото: brit

Серед її улюблених інгредієнтів — кропива, кульбаби, листя букового дерева, дикі гриби та пелюстки троянд. Усе це потрапляє у шлунок її дітей.

"Я хочу, щоб люди зрозуміли, що приготування такої їжі не є чимось дивним — це те, що ви просто додаєте у свою повсякденну їжу. Я безперечно рекомендую це. Це те, чим я дійсно захоплена, і ми обідаємо як королівські особи Це економічно вигідне заняття, виходити на природу і збирати щось замість того, щоб постійно купувати дорогі овочі в супермаркеті", — розповіла жінка.

Жінка, збирання, рослини, їжа, гриби, природа, собака Fullscreen
Кайє каже, що отримує позитивні відгуки від членів сім'ї та друзів
Фото: brit

Британка замінює салат молодим листям бука і готує свій власний трав'яний чай із пелюсток троянд та кропиви.

"Ви отримуєте вітаміни, які не так легко знайти в покупних продуктах. Кропиву не купиш у супермаркеті, тому цей набір поживних речовин я отримую з полів", — пояснює вона.

Кайє каже, що отримує позитивні відгуки від членів сім'ї та друзів, які насолоджуються її інноваційними стравами.

Раніше Фокус писав, що хлопець викопав будинок під землею після сварки з батьками. У притулку є WiFi, звукові колонки та вугільна піч. Хлопець розповів про свої плани щодо розширення приміщення.

Також повідомлялося, що чоловік зіткнувся із ситуацією, що нагадує сценарій фільму жахів, коли виявив загадкові двері у підвалі свого нового будинку. Доступ до неї було заблоковано металевою шафою.