Боялася ганьби: дівчина інсценувала своє викрадення після того, як не закінчила коледж

Арешт, дівчина, поліція, суд, викрадення,
Фото: NBC News | Хлоя Стайнт звинувачується в інсценуванні власного викрадення

Хлоя Стайн стверджувала, що її викрав невідомий чоловік, який видавав себе за офіцера поліції, проте влада швидко зрозуміла, що її розповідь про події не відповідає дійсності.

Related video

23-річна Хлоя Стайнт зі штату Пенсільванія, США, звинувачується в інсценуванні власного викрадення, щоб уникнути ганьби після того, як дівчина не змогла закінчити коледж, повідомляє влада. Про це розповідає The Independent.

Поліція штату оголосила тривогу після того, як автомобіль дівчини було знайдено покинутим на узбіччі дороги в районі North Greengate Road у понеділок, 1 травня.

За словами співробітника поліції Стіва Лімані, хлопець дівчини, який отримав від неї повідомлення про те, що її було зупинено поліцією, намагався додзвонитися до неї багато разів, але не зміг. Лімані сказав, що його відділ прочухав кілька районів за допомогою собак і використав гелікоптер для пошуку, перш ніж у вівторок увечері по анонімному наведенню вони вийшли на будинок у місті Жаннетт, де ховалася американка.

Хлоя Стайн стверджувала, що її привів у будинок під дулом пістолета невідомий чоловік, який видавав себе за офіцера поліції, проте влада швидко зрозуміла, що її розповідь про події не відповідає дійсності.

Фоторобот, орієнтування, розшук, дівчина, студентка, Fullscreen
Американка має з'явитися до суду 25 травня на попереднє слухання
Фото: CBS News

Представники Університету штату Пенсільванія також зв'язалися з правоохоронними органами, щоб спростувати інформацію про те, що Стайн є студенткою коледжу, про що було спочатку заявлено.

Дівчина нібито зізналася, що сфабрикувала схему викрадення, бо не хотіла розчаровувати свою сім'ю, повідомивши, що вона не збирається закінчувати університет цього семестру.

Стів Лімані сказав, що хоча він радий, що дівчина опинилася у безпеці, але її дії стурбували громадськість і, за повідомленнями, коштували його відділу тисячі доларів.

Американка має з'явитись до суду 25 травня на попереднє слухання.

Раніше Фокус писав, що у США жінку не пускали до туалету у супермаркеті через вік. Дівчина була обурена тим, що її попросили пред'явити посвідчення особи, щоб скористатися вбиральнею в супермаркеті.

Також повідомлялося, що жінка збирає рослини та годує ними своїх дітей. Економна мати двох дітей Кайє Вілкінсон розповіла, як безпечно добувати їжу на відкритих полях.