Снігуронька на морозі. Еротична фантазія шашличника Васі

Життя бентежне, а казки – це важко і боляче

Иллюстрация: Кинешемец.RU
Иллюстрация: Кинешемец.RU
Related video

Кажуть, як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Судячи з цього, мені в тому дуже морозному році взагалі нічого не світило.

Все починалося весело. Я працювала в нічному клубі, діджеєм, ну так іноді у життя людини буває, що вона випадково стає діджеєм в нічному клубі. І от Новий рік на носі, як то кажуть. І хазяйка того закладу така каже - "Треба зробити свято", а кому ж як не мені робити те свято. В процесі підготовки виявилося, що дорослі люди в новорічну ніч хочуть шампанського, олів"є і шоб Снігурка з Дідом Морозом їм робили красиво і весело.

Проте Снігуркою і Дідом Морозом ніхто бути не хотів. Тому довелося самій дістати перуку з косою як у однієї політикеси, білий шовковий халат, обшитий штучним хутром і черевики на високих підборах. Дідом Морозом мав стати шашличник Вася.

Він був кремезний і не відзначався якимись інтелектуальними даними, тому радісно погодився. Ніхто ж не підозрював, що то його давня еротична фантазія.

Директорка закладу наполягла на тому, що дорослим людям важливо вірити в казку, тому Снігуронька і Дід Мороз не можуть виходити з кухні. За 20 хвилин до нового року нас відправили надвір. Я в костюмі Снігуроньки, в якому найтеплішим елементом була лише перука, і Дід Мороз, в якого найтеплішими були лиш Валянки. Це велика помилка думати, що халат діда Мороза теплий. Насправді він пошитий з червоного сатину і оторочений тонкою смужкою штучного білого ведмедя.

І от новорічна ніч, морозяка десь під мінус 15. За 10 хвилин до Нового року ми вже навіть говорити не могли, з рота випадали якісь мерзлі непов"язані звуки і короткі матюки.

- В ся, я йо ть, змзла.

- Д, - відповідав Вася Дід Мороз, ми стрибали і бігали на терасі, але від цього ставало ще холодніше.

Саме в Новий рік, коли в теплому залі гості почали кричати, верещати, задзеленчали келихи, загупало шампанське, Вася зізнався про свою давню еротичну фантазію, що він отак приходить в костюмі Діда Мороза на голе розкачане тіло і всі жінки миттєво закохуються у нього. То ж я окрім холоду могла думати лише про те як мерзне зараз голе тіло Діда Мороза.

Десь у 20 хвилин на першу ночі, ми зрозуміли, що щасливе людство забуло про нас

Ми намагалися стукати в двері, але хто б нас почув, якщо там тепло, гамірно, весело і шампанське безкоштовно.

Коли я вже уявляла, як на ранок хтось знаходить двох вмерзлих у терасу персонажів казок, про нас таки згадали. Хтось із гостей в залі закричав "Так а пастойтє, я заплатив нормально за празнік, а де Снігурочка, всє дєла?" і тут з криком "Ааааааа" і матюками персонал клубу побіг до дверей.

За сценарієм, ми мали поважно заходити і гарно на всі боки славити Новий рік і гостей. На ділі, ми вскочили в зал і тільки й могли шо дрижати, а Вася той взагалі ходив лише з перехрещеними ногами. Словами ми говорити не могли то ж єдине, що Снігуронька змогла з себе видушити - "З нвм ркм, бл…, уроди". Гості в нас таки були душевні, бо хтось миттю налив Васі теплої горілки, хтось віддав мені піджак, ще хтось намагався зігріти ноги, поливаючи горілкою.

За час Вася вже досить притомно зміг розказувати жінкам про свою еротичну фантазію, а мене перестало колотити. Народ веселився і казав, "не трогайте Снігурочку, вона сьодні відморожена, буквально… на морозі"

І тільки вранці, коли я після роботи вийшла на пусті вулиці міста, то зрозуміла, що життя бентежне, казки – це важко і боляче, а Снігурці треба сукню вдягати на ватяні штани. І заради того, щоб більше ніколи не стояти в Новий рік на морозі, довелося кардинально змінити життя.

Теплого Нового Року! І визирніть опівночі надвір, може там мерзне якийсь Дід Мороз з еротичними фантазіями на голе тіло, або ж Снігурка, без фантазій, але в тонкому халатику.