У 2022 році Tesla може почати продавати автомобіль за $ 25 тисяч

tesla, автомобіль, електромобіль, 25 тисяч, тесла
Фото: Tesla

Передзамовлення на електромобіль ще немає, а назва — засекречена.

Related video

Tesla до 2022 року може почати продаж автомобілів вартістю від $ 25 тисяч. Про це повідомляє Electrek.

Новинка створюється на базі Tesla Model 3. Компанія не розкрила ніяких характеристик автомобіля, але глава Ілон Маск раніше натякнув, що у нього буде запас ходу більше 320 км. Назва також тримається в секреті.

За його словами, такої вартості автомобіля змогли досягти за рахунок зусиль Tesla з виробництва нових акумуляторів. Маск також додав, що новий електромобіль вийде на ринок приблизно через три роки, коли Tesla наростить виробництво своїх нових акумуляторних батарей.

Виробництво моделі почнеться в Китаї, а потім вийде версія для Європи з іншими кузовними панелями.

На тлі появи інформації про автомобіль за $ 25 тисяч, акції Tesla пішли вгору.

tesla, автомобіль, електромобіль, 25 тисяч, тесла Fullscreen

Протягом 2020 року акції Tesla виросли в ціні в більш ніж 8 раз. Її капіталізація перевищила $ 700 млрд вперше в історії компанії. Чистий прибуток компанії за 2020 рік — $ 420 млн. EBITDA (прибуток до вирахування відсотків, податків і амортизації) за 2020 рік склав $ 1,39 млрд. Сьогодні ж стало відомо, що Ілон Маск за добу став багатшим на 14,5 млрд доларів, і тепер його статок оцінюється в 209 млрд.

У минулому році компанія продала 499 550 електромобілів, при цьому обсяг виробництва досяг 509 737 машин. У четвертому кварталі 2020-го Tesla випустила на 71% більше електрокарів, ніж роком раніше. Підвищенню інтереса до машин цього виробника сприяв вихід кросовера Model Y на ринок Китаю. До речі, ця модель виробляється на китайських заводах.