Електрокар Nissan Leaf буде офіційно продаватися в Україні

Nissan Leaf, старт продажів Nissan Leaf в Україні
Фото: Nissan | Електромобіль Nissan Leaf

У салонах офіційних дилерів Nissan електрокар Leaf з'явиться вже влітку. Надалі обіцяно розширення електричної лінійки Nissan в Україні.

Електрокар Nissan Leaf почне офіційно продаватися в Україні. Цей крок можна назвати без перебільшення епохальним. У компанії Ніссан Мотор Україна (офіційний імпортер марки в нашій країні) довгий час не наважувалися на запуск Leaf в Україні — і втрачали час, поки на хвилі зростання інтересу до електрокарів у країну у великих обсягах завозилися старі Ліфи, переважно із США.

Тепер же нарешті оголошено про майбутній початок офіційних продажів Nissan Leaf на українському ринку. У нас буде продаватися оновлена машина другого покоління, а купити Nissan Leaf в Україні можна буде вже влітку. Ціни і комплектації будуть озвучені ближче до часу дебюту, а поки імпортер визначає кількість дилерів, де буде представлений електрокар.

Nissan Leaf, старт продажів Nissan Leaf в Україні
Nissan Leaf другого покоління, який буде офіційно продаватися в Україні. Фото: Nissan

Як зазначили в компанії Ніссан Україна, розгортання продажів Leaf в Україні стало можливим завдяки середньостроковому плану компанії Nissan Next і його практичній реалізації в нашій країні.

У компанії Ніссан Мотор Україна Фокусу підтвердили, що старт продажів Nissan Leaf — лише перший крок у реалізації стратегії просування електромобілів Nissan у нашій країні.

І хоча про наступні електрокари Nissan на українському ринку офіційної інформації поки немає, можна припустити, що серед кандидатів розглядається компактний електричний кросовер Nissan Ariya. Наразі цей електрокар на завершальній стадії випробувань, а світовий дебют повинен відбутися найближчим часом.

Як раніше повідомляв Фокус, у компанії Toyota вибрали назву для своєї лінійки електромобілів. Серійні електрокари Toyota отримають позначення BZ, від Beyond Zero, що можна перевести як "поза нулем" або "поза межами нуля".