У США через першоквітневий жарт Volkswagen розпочато розслідування

Volkswagen, Voltswagen, 1 квітня, жарт
Фото: ukrautoprom | Логотип Volkswagen

Після розіграшу істотно подорожчали акції. На це звернула увагу Комісія з цінних паперів і бірж США.

Комісія з цінних паперів і бірж США почала розслідування після того, як компанія "Volkswagen of America" (підрозділ німецького автоконцерну в США) в жарт заявило про зміну назви на "Voltswagen of America".

Як повідомляє Der Spiegel, комісія планує перевірити, як це жартівливе оголошення могло вплинути на вартість акцій компанії.

В кінці березня 2021 року Volkswagen поінформував в офіційному прес-релізі, що американський підрозділ концерну змінить назву на "Voltswagen of America", нібито, для відображення фокусу компанії на виробництві електромобілів.

Коли про це повідомило безліч засобів масової інформації, в концерні те, що трапилося, назвали першоквітневим жартом і маркетинговим ходом для залучення уваги до електромобілів Volkswagen.

На тлі цієї PR-кампанії, вартість депозитарних розписок Volkswagen, які мають популярність у американських інвесторів, зросла на 12,5%.

Зараз розслідування перебуває на початковій стадії, на початку квітня співробітники Комісії звернулися за інформацією в штаб-квартиру Volkswagen в ФРН.

Раніше повідомлялося, що Volkswagen оголосив війну Subaru в рекламі. Виробник випустив провокаційний ролик електрокару VW ID.4, де розкритикував власників Subaru Outback.

Коментуючи Фокусу новину про перейменування бренду Volkswagen у Voltswagen на американському ринку, що виявилася першоквітневим жартом, в українському представництві компанії повідомили, що офіційні продажі електрокарів VW у нас почнуться не раніше 2023 року.