Вперше у світі дитячий автомобіль отримав допуск на дороги загального користування (відео)

Super Sport XXL
Фото: Twitter @ Stitch76

Хто сказав, що щиро радіти здатні лише діти? У зрілих чоловіків і жінок завжди є можливість перетворити дитячі автомобілі в легальні іграшки для дорослих.

Саме так вчинив британець на імʼя Джеймс, відомий у соціальних мережах під ніком Stitch76 — купив собі дитячу машину і перетворив її на дозволений для експлуатації на дорогах загального користування електромобіль Super Sport XXL.

Super Sport XXL

І він двомісний! Щоправда, особливою динамікою цей автомобільчик не вражає і здатний розігнатися лише до 35 км/год. Але хіба задоволення від їзди приносить тільки швидкість?

Super Sport XXL

Штатний 24-вольта електромотор на 180 Вт британський Кулібін модернізував до безщіточного 650-ватного. І додав більш ємну батарею, що забезпечує 6,4 кілометрів пробігу на одному заряді акумулятора, що відповідає приблизно 45 хвилинам безперервної їзди. А для більшої безпеки оснастив машинку дисковими гальмами.

Super Sport XXL

Електромобіль, що зовні нагадує Porsche, їздить на пневматичних шинах і має все необхідне оснащення для легалізації на дорогах Великобританії: фари і поворотники, стоп-сигнали і звуковий клаксон, а також двері, що відкриваються. Крім того, у машини є справжнє спортивне антикрило з алюмінію. І навіть аудіосистема — до того ж стерео!

Навіщо будувати щось подібне? Для того ж, для чого піднімаються на Еверест. Щоб випробувати незабутні емоції, недоступні іншим.

Раніше Фокус повідомляв, що електричний Porsche Macan нового покоління вийшов на випробування. До моменту запуску моделі в серію тестові екземпляри намотають понад 3 млн кілометрів у найрізноманітніших кліматичних умовах.

Також ми розповідали про сенатора з США, якого застукали за кермом під час відеоконференції Zoom. Порушника ПДР видав ремінь безпеки.