Пікапу на базі Toyota Land Cruiser 300 радикально модернізували підвіску

Toyota Tundra
Пікап Toyota Tundra на шасі Land Cruiser 300 отримав нову підвіску

Нове покоління Toyota Tundra отримає на задній осі пружини замість ресора. Все на догоду комфорту.

Toyota вже кілька місяців готує автомобілістів, представляючи поелементно пікап Tundra нового покоління, побудований з використанням шасі Land Cruiser 300. Автовиробник зберігає багато деталей про новинку в секреті, але представлені сьогодні знімки показують нам підвіску.

Як видно з фото, ззаду замість ресора використані пружини. Як зазначається, це дозволять встановити нову планку характеристик на дорозі та бездоріжжі.

Опубліковані фото також показують, що Tundra у версії TRD Pro матиме підвіску, орієнтовану на бездоріжжя, з амортизаторами Fox. До них приєднуються масивний передній стабілізатор поперечної стійкості і міцний захист двигуна з логотипом TRD.

Нова Tundra повинна постати перед публікою цього року. Пікап більше не буде оснащуватися 5,7-літровим V8. Швидше за все, моторна лінійка пікапа буде складатися з 3,5-літрового V6 з подвійним турбонаддувом потужністю 415 к.с. і дизельного варіанту, характеристики якого поки тримаються в секреті. До них незабаром приєднається підзарядна гібридна модифікація. Всі технічні подробиці майбутнього гібрида також поки зберігаються у таємниці.

Раніше Фокус повідомляв, що Тойота Ленд Крузер 300 отримав українські ціни. В Україні автомобіль буде запропонований у трьох комплектаціях — Premium, Prestige і GR Sport, кожна зі своєю датою виходу на ринок.

Також ми писали, що повнорозмірний седан Toyota Avalon відправляється на пенсію. Модель протрималася у виробництві близько 26 років.