Повернення легенди: британці відродили культовий позашляховик

Ineos Grenadier, новий Ineos Grenadier, Land Rover Defender, клон Land Rover Defender, копія Land Rover Defender
Фото: Autocar | Ineos Grenadier створений за мотивами Land Rover Defender

Ineos Grenadier створений за мотивами Land Rover Defender. Оснащують позашляховик бензиновими і дизельними двигуна BMW.

Related video

Позашляховик Ineos Grenadier надходить у продаж в Європі. З 14 листопада на нього починають приймати замовлення в 36 країнах за ціною від 59 тис. євро, а поставки авто почнуться в липні 2022 року. Про це повідомляє видання Autocar.

Ineos Grenadier — дітище британського мільярдера сера Джима Редкліфа. Він є прихильником старих Land Rover і вирішив створити клон першого Defender. Проєкт розробляли п'ять років, і тепер рамний позашляховик надходить у виробництво.

Ineos Grenadier, новий Ineos Grenadier, Land Rover Defender, клон Land Rover, копія Land Rover Fullscreen
Перші авто поставлять покупцям у липні 2022 року
Фото: Autocar

Новий Ineos Grenadier дійсно нагадує Land Rover Defender своїм незграбним дизайном. Не обійшлося навіть без судового позову від Land Rover про захист авторських прав. Першим надійшов у продаж позашляховик, а за ним послідує пікап.

Важливо
Новий Mercedes розсекречений до прем'єри
Новий Mercedes розсекречений до прем'єри

Інтер'єр Ineos Grenadier вийшов оригінальним і самобутнім. Кнопки на центральній панелі імітують перемикачі в кабіні літака. Покази приладів виведені на центральний 12,3-дюймовий дисплей, він же відповідає і за мультимедіа.

Ineos Grenadier, новий Ineos Grenadier, Land Rover Defender, клон Land Rover, копія Land Rover Fullscreen
Салон Ineos Grenadier оформили в авіаційному стилі
Фото: Autocar

Позашляховик оснащуватимуть трилітровими турбованими шістками BMW — 340-сильною бензиновою і дизельною на 265 к. с. Ineos Grenadier оснащують 8-ступінчастою автоматичною трансмісією і постійним повним приводом, також у позашляховика залежна підвіска з нерозрізними мостами.

Раніше Фокус повідомляв, що в США представили новий Jeep Grand Cherokee 2022. Уперше позашляховик отримав гібридну версію.