Уперше за пів століття: УАЗ "Буханка" отримав розкішну версію з кондиціонером

УАЗ Буханка, УАЗ-452, УАЗ-3909, новий УАЗ Буханка, УАЗ з кондиціонером
Фото: Известия | Мікроавтобус отримав посилені бампери та лебідку

Поки кондиціонер ставлять тільки на версії УАЗ для американського ринку, але незабаром опцію запропонують і в інших країнах. Мікроавтобус також отримав комфортабельні сидіння, лебідку та посилені бампери.

Related video

УАЗ-3909 вперше в історії отримав кондиціонер. Оснастили ним спеціальну версію мікроавтобуса для країн Латинської Америки. Першими купити УАЗ "Буханку" з кондиціонером зможуть у Чилі. Про це пише російське видання "Известия".

УАЗ Буханка, УАЗ-452, УАЗ-3909, новий УАЗ Буханка, УАЗ з кондиціонером Fullscreen
Спочатку УАЗ з кондиціонером продаватимуть у Латинській Америці
Фото: Известия

Сімейство УАЗ-3909/2206 (раніше — УАЗ-452) випускають із 1965 року і до цього його не комплектували заводським кондиціонером. Утім, раніше кемпер на базі УАЗ дооснастили цією опцією.

Кондиціонер потужністю 5 кВт для мікроавтобуса розробила компанія "Еліндж". Його розмістили на даху, а повітроводи розташовані в консолі на стелі. Мініатюрний блок управління вивели на передню панель.

УАЗ буханка, УАЗ-452, УАЗ-3909, новий УАЗ буханка, УАЗ з кондиціонером Fullscreen
Повітроводи кондиціонера розмістили в стелі
Фото: Известия

Крім того, спеціальна версія УАЗ-3909 отримала посилені бампери, дуги, позадорожню гуму, лебідку та багажник на дах. У салоні встановили комфортабельніші сидіння та магнітолу. Примітно, що першою представили вантажопасажирську версію мікроавтобуса.

Важливо
На заміну "УАЗикам": в Україні показали перший варіант джипа для ЗСУ (фото)
На заміну "УАЗикам": в Україні показали перший варіант джипа для ЗСУ (фото)

Силовий агрегат змін не зазнав: УАЗ оснащений знайомим 2,7-літровим 112-сильним бензиновим мотором, 5-ступінчастою МКПП, а також тим, що підключається повним приводом. Також передбачені ABS і підсилювач керма.

УАЗ буханка, УАЗ-452, УАЗ-3909, новий УАЗ буханка, УАЗ з кондиціонером Fullscreen
Мініатюрний перемикач кондиціонера встановлений на передній панелі
Фото: Известия

Дебютує нова версія саме в Чилі, адже там продукція УАЗ користується попитом і представлена вся модельна лінійка марки. Пізніше новий УАЗ "Буханка" з кондиціонером з'явиться і в інших країнах, причому не тільки в Південній Америці.

Раніше Фокус розповідав, що 34-річний УАЗ в Європі продають за ціною нової Toyota Corolla. Позашляховик оснащений рідкісним дизельним двигуном.