В Європі 34-річний радянський УАЗ оцінили на рівні нової Toyota Corolla

УАЗ-469, УАЗ, купіь УАЗ, УАЗ в Європі, УАЗ 1987 року
Фото: AutoScout24 | УАЗ допрацювали і оснастили дизельним двигуном

УАЗ-469 доопрацьований італійськими тюнерами і оснащений дизельним двигуном. Пробіг позашляховика — 67,5 тис. км.

Related video

В Італії на продаж виставлено УАЗ-469 1987 року. За радянський позашляховик просять пристойні 18 тис. євро — як за нову Toyota Corolla. Оголошення опублікували на сайті AutoScout24.

Настільки висока ціна пояснюється, перш за все, рідкістю УАЗ в Європі — там це певний колекційний раритет. Примітно, що потрапив в Італію позашляховик офіційно — свого часу місцеві офіційні, брати Мартореллі, налагодили імпорт радянських авто.

УАЗ-469, УАЗ, купіь УАЗ, УАЗ в Європі, УАЗ 1987 року Fullscreen
Вартість позашляховика — 18 тис. євро

Італійці не тільки продавали УАЗ-469, але і допрацьовували. Позашляховик оснастили економічнішим 2,5-літровим дизелем Peugeot потужністю 75 л. с. А ось 4-ступінчаста механічна КПП, повнопривідна трансмісія і ходова залишилися рідними.

Важливо
Без керма та педалей: представлена перша у світі безпілотна швидка допомога (відео)
Без керма та педалей: представлена перша у світі безпілотна швидка допомога (відео)

Крім того, тюнінг УАЗ включає установку позашляхової гуми і кенгурина, а в салоні замінили кермо і сидіння. Новий та м'який дах, а боковини прикрасили графікою.

УАЗ-469, УАЗ, купіь УАЗ, УАЗ в Європі, УАЗ 1987 року Fullscreen
УАЗ офіційно імпортували в Італію у 1987 році

За 34 роки УАЗ-469 проїхав лише 67 580 км і був, швидше, автомобілем вихідного дня. Позашляховик берегли і тримали в гаражі, і він зберіг рідну фарбу.

Раніше Фокус розповідав, що в Німеччині виставили на продаж Москвич-407 1959 року. Коштує він як нова Skoda Fabia. А ще в Німеччині виявили покинуту колекцію з радянськими авто.