Xiaomi анонсували свій перший автомобіль

автомобіль Xiaomi, Електромобіль Xiaomi, авто Xiaomi, Xiaomi
Фото: Xiaomi | Складальне підприємство побудують у місті Ічжуан поблизу Пекіна

У розробку авто та будівництво складального підприємства вкладуть 10 млрд. доларів. Над проектом вже працюють 300 співробітників Xiaomi.

Related video

Xiaomi приступає до розробки свого першого автомобіля. Виробництво стартує в першому півріччі 2024 року. Про це написав у своєму Twitter генеральний директор компанії Лей Цзюнь.

Завод із випуску авто Xiaomi побудують у місті Ічжуан поблизу Пекіна. У автобізнес китайський виробник гаджетів і побутової електроніки інвестує близько 10 млрд. доларів у найближчі 10 років.

автомобіль Xiaomi, Електромобіль Xiaomi, авто Xiaomi, Xiaomi Fullscreen
В інтернет просочилося перше зображення авто Xiaomi
Фото: autohome.com.cn

Поки інформації про перший автомобіль Xiaomi дуже мало. Відомо лише, що це буде електрокар. На фото він прикритий покривалом, і можна лише трохи розгледіти його силует. Раніше в інтернет потрапило зображення автомобіля, але його достовірність поки не підтверджена.

Над проектом уже працюють 300 співробітників Xiaomi, а в найближчому майбутньому штат автомобільного підрозділу збільшать до 800 чоловік. Цілком можливо, що розроблятимуть машину в співпраці з одним із китайських автовиробників.

Важливо
Новий Nissan Leaf стане кросовером
Новий Nissan Leaf стане кросовером

Примітно, що навіть незважаючи на відсутність будь-яких подробиць проекту, акції Xiaomi після твіту Лей Цзюня виросли в ціні на 5,4% — до 2,89 долара.

Xiaomi — не єдиний виробник смартфонів, який розробляє автомобілі. Нещодавно Фокус повідомляв, що прототипи своїх електрокарів представила компанія Foxconn, що займається складанням iPhone.