Новий Nissan Leaf стане кросовером

Новий Nissan Leaf, Nissan Leaf, електромобіль Nissan Leaf, Nissan Leaf 2025
Фото: Nissan | Новий Nissan Leaf з'явиться в 2025 році

Електричний кросовер Nissan надійде у виробництво з 2025 року на заводі у Великобританії. Щорічно планують випускати по 100 тис. авто.

Related video

Електрокар Nissan Leaf третього покоління перетворять на кросовер. Чутки про це ширилися давно, а тепер інформацію офіційно підтвердив керівник європейського підрозділу Nissan Гійом Картьє. Про це повідомляє видання Autocar.

Новий Nissan Leaf повинен з'явитися в 2025 році. До радикальних змін керівництво японського бренду підштовхнули стрімке зростання популярності кросоверів у світі та падіння продажів хетчбеків С-класу.

Новий Nissan Leaf, Nissan Leaf, електромобіль Nissan Leaf, Nissan Leaf 2025 Fullscreen
Виробництво кросовера налагодять у Великобританії
Фото: Nissan

Подробиць про майбутнє електромобілів небагато. За однією версією, кросовер збереже колишню назву, за іншою — модель перейменують. Випускати його будуть на підприємстві в британському Сандерленді, і щорічно з конвеєра сходитимуть приблизно по 100 тис. автомобілів.

Важливо
Представлений новий Nissan для бізнесу: з автопілотом і електричною версією (відео)
Представлений новий Nissan для бізнесу: з автопілотом і електричною версією (відео)

Кросовер побудують на платформі CMF-EV, запозиченій у старшого Nissan Ariya. Він безсумнівно стане більшим, ніж нинішній Nissan Leaf. Не так давно опублікували і перші рендери моделі: в електрокара купеподібний силует зі злегка піднятою задньою частиною.

Раніше Фокус розповідав про новий сімейний седан Nissan. Він витрачає менше 4 л бензину на 100 км.