Kia готує сімейний електрокросовер: перші подробиці та тизер

Kia EV9, новий Kia EV9, електромобіль Kia, кросовер Kia
Фото: Kia | Kia EV9 – семимісний електричний кросовер

Kia EV9 – семимісний електромобіль потужністю 313 к.с. Представлять його за кілька днів.

Related video

Опубліковано перший тизер Kia EV9. Великий електричний кросовер офіційно представлять 11 листопада у передсерійній версії, а 2022 року з'явиться і серійна модель. Про це повідомляється на офіційній Instagram-сторінці корейської марки.

Зображення дає можливість розглянути незграбний силует електрокара з високим капотом. Новий Kia EV9 стане найбільшим електрокаром бренду. За розмірами він помітно більший, ніж кросовер Sorento і лише трохи менше моделі Telluride, розробленої для американського ринку.

Kia EV9, новий Kia EV9, електромобіль Kia, кросовер Kia Fullscreen
Kia EV9 стане найбільшим електромобілем марки
Фото: Kia

Семимісний електричний кросовер Kia буде побратимом Hyundai Ioniq 7, який також планують показати цього місяця. Обидві моделі збудують на платформі E-GMP, створеній спеціально для електрокарів. Втім, Kia EV9 буде дешевшим побратимом.

Електромобіль Kia EV9 у базовій версії оснастять повним приводом та двома двигунами сумарною потужністю 313 к.с. та акумуляторною батареєю ємністю 100 кВт∙год. Запас ходу становитиме приблизно 480 км, а швидка зарядка на 80% займе близько пів години. Цілком можливо, що в майбутньому з'являться і потужніші варіанти моделі.

Раніше Фокус повідомляв про ще одного великого позашляховика Kia. Авто є аналогом знаменитого Hummer.