Toyota почала брати з водіїв гроші за запуск двигуна

Дистанційний запуск Toyota, Дистанційний запуск двигуна, запуск двигуна з пульта
Фото: the drive | Дистанційний запуск Toyota спочатку залишиться безкоштовним

Вартість передплати від Toyota становитиме 80 доларів на рік. Плату братимуть у власників авто, випущених після 2018 року.

Related video

У Toyota вирішили зробити платною функцію дистанційного запуску двигуна Remote Control. Інформацію вже офіційно підтвердили в американському підрозділі марки, повідомляє сайт The Drive.

Оплату впровадять як для нових клієнтів, так і для власників Toyota 2018-2021 випуску. Якщо точніше, то спочатку функція Remote Control залишиться безкоштовною.

Дистанційний запуск Toyota, Дистанційний запуск двигуна, запуск двигуна з пульта Fullscreen
Дистанційний запуск двигуна доступний для низки моделей Toyota
Фото: Toyota

У разі вибору мультимедійної системи Audio Plus платити не доведеться перші три роки експлуатації авто, а якщо замовити дорожчу опцію Premium Audio, дистанційний запуск буде безкоштовним 10 років.

Після закінчення цього терміну плата за запуск двигуна з пульта становитиме приблизно 8 доларів на місяць. Якщо сплатити одразу за рік, то виходить дешевше — 80 доларів.

Важливо
Електричний кросовер Lexus готується потіснити Tesla: перші фото електрокара
Електричний кросовер Lexus готується потіснити Tesla: перші фото електрокара

Дистанційний запуск двигуна запропонований для декількох моделей Toyota для американського ринку (в Україні ця опція поки що недоступна). Завести авто можна з ключа або за допомогою смартфона, попередньо встановивши для цього спеціальний мобільний додаток. Також через смартфон можна визначати розташування машини і залишок палива в баку.

Раніше Фокус розповідав, що Toyota готує нове сімейство електромобілів. Усього випустять цілих 16 моделей різних класів.