Toyota наповнить ринок електрокарами: готуються 16 нових моделей

Електромобілі Toyota, Toyota bZ, електромобілі Lexus, електрокари Toyota
Фото: Motor1.com | Загалом представлять 16 електрокарів Toyota й Lexus

Японський автовиробник обіцяє електричні кросовери, пікапи та навіть спорткари. Запас ходу деяких моделей становитиме 700 км.

Related video

Концерн Toyota розсекретив свої плани з електрифікації. Уже найближчими роками бренди Toyota й Lexus випустять 16 нових електрокарів, причому серед них будуть моделі різних класів. Про це повідомляє сайт Motor1.

Електромобілі Toyota, Toyota bZ, електромобілі Lexus, електрокари Toyota Fullscreen
Найбільше готують кросоверів
Фото: Toyota

Деякі електромобілі Toyota й Lexus розсекретив на презентації особисто керівник концерну Акіо Тойода. Всі вони відносяться до сімейства bZ: ця абревіатура розшифровується як beyond zero та натякає на нульові викиди шкідливих речовин у атмосферу.

Першого представника лінійки, електрокросовер Toyota bZ4X, уже показали раніше. Незабаром до нього приєднаються ще кілька кросоверів – серед них як компактні моделі, так і великі семимісні.

Електрокаром стане й наступник Toyota FJ, а також планується електропікап Toyota. Також анонсували електричний спорткар на кшталт Toyota MR2, седан, незграбний мінівен і мініатюрний міський електромобіль.

Важливо
Капсула часу: на аукціон виставили 28-річний пікап Toyota без пробігу
Капсула часу: на аукціон виставили 28-річний пікап Toyota без пробігу

Lexus готує електрокросовер на базі Toyota bZ4X — він з'явиться вже у 2022 році. Окрім того, представили прототип дорогого електричного купе. Воно зможе розганятися до 100 км/год приблизно за 2,5 с і проїжджати без підзарядки до 700 км.

Раніше Фокус розповідав про нову Toyota Avalon 2022. Седан пройшов планове поновлення.