З Японії прибула партія свіжоморожених автомобілів (відео)

замерзлі авто, вживані авто з Японії, авто з Японії, Sun Rio
Фото: vl.ru | Судно Sun Rio серйозно обмерзло дорогою з Японії

Машини привіз корабель із романтичною назвою "Сонячний Ріо". Частину їх розберуть на запчастини.

З Японії до Владивостока на кораблі привезли сотні замерзлих авто. Машини стали жертвами стихії і деякі з них потребують ремонту. Шокуючі фото та відео судна і його вантажу активно обговорюють у мережі. Про це повідомляє Дром.

Палуба, надбудови і машини вкрилися товстим шаром льоду. Зважаючи на все, автовоз потрапив у сильний шторм і через низьку температуру повітря морська вода, що потрапила на палубу, замерзла. Примітно, що судно має зовсім не зимову назву Sun Rio ("Сонячний Ріо").

Важливо
У Європі знайдено рідкісну Волгу ГАЗ-21: у неї дизельний двигун
У Європі знайдено рідкісну Волгу ГАЗ-21: у неї дизельний двигун

Більшість автомобілів, що перевозяться Sun Rio — компактні Honda Jazz і Toyota Tank, а також електрокари Nissan Leaf. У частини з них навіть лопнули шибки, а на кузові з'явилися подряпини і вм'ятини від льоду. У деяких машинах замерз навіть салон і внутрішнє оздоблення стало непридатним. Одні автомобілі можна відновити, інші ж відправлять на розбирання на запчастини.

Більшість автомобілів — Honda Jazz, Toyota Tank та Nissan Leaf

Працівники авторинку Владивостока повідомили, що взимку авто з Японії нерідко приходять у такому вигляді. Як правило, моряки не дуже акуратно збивають із них лід і без пошкоджень не обходиться.

Раніше Фокус повідомляв, що битки зі США дуже швидко дорожчають. В усьому винен дефіцит машин на ринку.