На аукціон виставили ексклюзивне авто Елвіса Преслі: у нього 8,2-літровий мотор

Cadillac Fleetwood Brougham, авто Елвіса Преслі, Cadillac Елвіса Преслі, Елвіс Преслі
Фото: carscoops.com | Капот прикрашений фігуркою крилатої богині

Cadillac Fleetwood Brougham досягає майже 6 м у довжину і побудований за індивідуальним замовленням співака. Король рок-н-рол дуже любив автомобілі цієї марки.

Related video

У Швеції з аукціону Car and Classic продадуть Cadillac Fleetwood Brougham 1975 року. Автомобіль належав Елвіс Преслі, що підтверджується документами з автографом зірки.

Елвіс Преслі був відомий своєю пристрастю до Cadillac — за своє життя він купив понад півсотні авто цієї марки. Частина з них була побудована за індивідуальним замовленням короля рок-н-ролу.

Cadillac Fleetwood Brougham, авто Елвіса Преслі, Cadillac Елвіса Преслі, Елвіс Преслі Fullscreen
Cadillac досягає 5,9 м у довжину
Фото: carscoops.com

Саме цей Cadillac Fleetwood Brougham досягає 5,9 м завдовжки. Він отримав особливе оздоблення салону велюром, а також електропривод сидінь, клімат-контроль, круїз-контроль та люк. До того ж його капот прикрашає ексклюзивна фігурка крилатої богині, як на Cadillac 30-х років. Елвіс потратив на авто 12 тис. долларів, що відповідає $70 тис. за нинішнім курсом.

Важливо
Не відбувся Lamborghini: з молотка піде унікальний суперкар відомого музиканта
Не відбувся Lamborghini: з молотка піде унікальний суперкар відомого музиканта

А під капотом ховається величезний 8,2-літровий V8. Проте розвиває він лише 210 л. с., адже в середині 70-х потужність двигунів "придушили" через нові суворі еко-норми. У парі з двигуном працює 3-ступінчаста автоматична КПП.

Слід зазначити, що саме через двигун авто не на ходу – йому потрібен ремонт, хоча продавці стверджують, що несправності усунути нескладно. До того ж новому власнику доведеться завершити реставрацію Cadillac Fleetwood Brougham, розпочату кілька років тому.

Раніше Фокус розповідав про улюбленого Ferrari Жана-Поля Бельмондо. Суперкар також виставили на аукціон.