Дівчина робила селфі на даху авто, що тоне в річці, і не поспішала рятуватися (відео)

Потонуле авто, Scion TC, авто провалилося під лід, авто потопельник
Фото: скриншот/youtube | Дівчину врятували місцеві жителі

Автомобілістка розцінювала інцидент як захопливу пригоду і не вважала його небезпечним. Вона готова знову виїхати на кригу.

У соціальних мережах набирає популярність відео з дівчиною на даху авто, що провалилося під лід. Замість того, щоб швидше дістатися безпечного місця, вона знімала селфі. Про це повідомляє канал CTV.

Інцидент мав місце в канадській провінції Онтаріо поблизу столиці Оттави. Дівчина на жовтому купе Scion tC вирішила проїхатися замерзлою річкою. Автомобіль розігнався до 60-65 км/год і навіть продемонстрував видовищні заноси.

Автомобілістка не поспішала рятуватися, поки автомобіль тонув

Але потім Scion tC провалився під кригу. Канадці вдалося вибратися на дах машини, що тоне, але вона не поспішала рятуватися. Натомість вона дістала мобільний телефон і почала робити селфі.

Важливо
Новий великий позашляховик Toyota показали на перших зображеннях
Новий великий позашляховик Toyota показали на перших зображеннях

Місцеві жителі витягли дівчину на товстий лід за допомогою каяка та мотузки. Врятована автомобілістка зовсім не злякалася і, навпаки, була у веселому настрої і анітрохи не шкодувала про втоплений автомобіль. Небезпечне ДТП вона сприйняла як цікаву пригоду і навіть пообіцяла проїхатися по льоду знову.

Раніше Фокус розповідав про те, як тюнінгований суперкар Nissan витягнув фуру зі снігового полону. З буксируванням він упорався без проблем.