Раритетний Chevrolet Corvette понад 40 років ховали від поліції у старому сараї (відео)

Chevrolet Corvette 1968, Chevrolet Corvette, Chevrolet Corvette Stingray, Chevrolet Corvette C3
Фото: скриншот / YouTube | Chevrolet Corvette не виїжджав на дороги з кінця 70-х

Chevrolet Corvette 1968 року оснащений 7,0-літровим 390-сильним мотором і може розвинути 220 км/год. Зараз таке авто у хорошому стані коштує понад 100 000 доларів.

Related video

В американському штаті Алабама знайшли кабріолет Chevrolet Corvette 1968 року в рідкісній модифікації. Авто ховали з кінця 70-х, адже його власник боявся потрапити на очі поліції. Історію авто розповіли у відео на Youtube-каналі Junkyard Life.

Chevrolet Corvette 1968, Chevrolet Corvette, Chevrolet Corvette Stingray, Chevrolet Corvette C3 Fullscreen
Автомобіль оснащений 7,0-літровим 390-сильним V8
Фото: скриншот / YouTube

Chevrolet Corvette C3 виявили у старому сараї, призначене для зносу. Автомобіль далеко не в найкращому стані й в задній частині кузова видно сліди ДТП. Спорткар уже викупили та відправили на реставрацію.

Chevrolet Corvette 1968, Chevrolet Corvette, Chevrolet Corvette Stingray, Chevrolet Corvette C3 Fullscreen
У задній частині кузова видно сліди ДТП
Фото: скриншот / YouTube

З'ясувалося, що в середині 70-х цей Chevrolet Corvette Stingray був своєрідною місцевою знаменитістю. У 1974 році його за $2900 купив у салоні вживаних авто молодий хлопець Майк. Він брав участь у вуличних перегонах на авто та любив палити гуму на публіці.

Важливо
Авангард по-українськи: історія знаменитого авто з "Кавказької полонянки" (фото)
Авангард по-українськи: історія знаменитого авто з "Кавказької полонянки" (фото)

Одного разу такі забави закінчилися розірванням задньої шини і пошкодженим заднім крилом. А потім Майк влаштував погоню з поліцією — йому вдалося відірватися, але машину довелося сховати, адже її оголосили у розшук. Відтоді Chevrolet Corvette Stingray не виїжджав на дорогу.

Автомобіль оснащений рідкісним 7,0-літровим двигуном потужністю 390 к. с. Усього випущено близько 7000 Chevrolet Corvette 1968 року в такій версії й зараз ціна авто в хорошому стані може перевищити 100 000 доларів. Спорткар здатний розігнатися до 100 км/год за 6 секунд і розвинути швидкість 220 км/год.

Раніше Фокус повідомляв, що у Великій Британії виявили цілу покинуту колекцію з сотні автомобілів.