Цвинтар раритетів: у дворі покинутого будинку знайшли сотню ретро-авто (відео)

колекція авто, занедбані авто, ретро-авто, цвинтар авто, Jaguar Mark 2, Opel GT
Фото: скриншот / YouTube | Найбільше в колекції автомобілів марки Jaguar

У покинутій колекції авто є чимало вінтажних моделей Jaguar, BMW, Opel, Triumph. Частина машин перетворилася на купи металу, інші — збереглися краще і їх можна відреставрувати.

Related video

У Великій Британії виявили покинуту колекцію ретро-автомобілів. Близько сотні раритетних машин іржавіють просто неба у дворі старого будинку. Відео з цвинтаря авто опублікували на Youtube-каналі Ratarossa.

Судячи зі стану авто, вони занедбані не менше 10-15 років тому. Підтверджує це припущення і той факт, що нові моделі в колекції належать початку 2000-х. Втім, більшість авто випущено у 50-80-х роках минулого століття і серед них є чимало раритетів.

Найбільше колекції Jaguar різних років випуску. На відео можна ідентифікувати седан Jaguar Mark 2, S-Type, 420G і XJ, випущені в 60-х роках.

Важливо
В Україні виявлено унікальний 66-річний мотоцикл київського заводу (відео)
В Україні виявлено унікальний 66-річний мотоцикл київського заводу (відео)

Також привертають до себе увагу спортивні купе Opel GT та BMW 2002, родстери Jensen Healey та Triumph TR6. Американський автопром представлений кабріолетом Chevrolet Camaro та пікапом Chevrolet S-10. Є й масові моделі на кшталт Honda Civic, Mercedes W124 й Opel Kadett.

Багато автомобілів проіржавіли і їхній стан залишає бажати кращого. Нещодавно ця місцевість постраждала від повені, і це видно по машинах. Втім, частина з них збереглася краще і відновити їх буде не так складно.

Раніше Фокус розповідав про рідкісний суперкар Ferrari, який простояв 40 років покинутим. Він коштує близько 2 мільйонів доларів.

Також ми писали, що в Україні виявили знаменитий старовинний Renault.