Спорткар Nissan Z воював з Dodge Challenger у гонці по прямій (відео)

Nissan Z, Dodge Challenger, Заїзд, Пряма, Гонка, Відео, Фото, Спорткари, Блогери, Авто, Автомобілі
Фото: Скриншот | Задньопривідні спорткари показали свої можливості у заїзді по прямій

Nissan Z оснащується турбованим двигуном V6, а під капотом Dodge Challenger 392 Widebody Scatpack Shaker розташований величезний атмосферний V8. Спорткари показали себе з кращого боку у цій видовищній гонці.

Related video

Блогери порівняли в заїзді по прямій новий японський спорткар Nissan Z і маскар Dodge Challenger 392 Widebody Scatpack Shaker. Обидва автомобілі оснащуються заднім приводом, але зовсім різні у своєму підході. Відео перегонів опублікували на YouTube-каналі Sam CarLegion.

Dodge Challenger третього покоління випускається із 2008 року. Він використовує вже застарілу платформу LX, яка була трохи оновлена у 2014 році.

Обидва авто задньопривідні та оснащені автоматичними коробками передач з гідротрансформатором. На цьому їхня схожість закінчується.

У Dodge Challenger 392 Widebody Scatpack Shaker встановлений атмосферний 6,4-літровий двигун V8 HEMI, який видає потужність 485 к. с. і 644 Нм крутного моменту. Утримати потужний маслкар допомагають широкі задні шини 305/35, взуті на 20-дюймові диски.

Nissan Z оснащується 3,0-літровим турбованим мотором V6, який видає потужність 405 к.с. і 475 Нм крутного моменту. Він працює в парі з 9-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Блогери влаштували кілька заїздів, щоб показати можливості спорткарів. У перших двох гонках автомобілі стартували з місця, а потім на швидкості 50 км/год.

Nissan Z хоч і рушає з місця досить добре, але він поступається Dodge Challenger у потужності. У результаті американський маскар втримав перемогу.

Важливо
Спорткар BMW M240i кинув виклик Audi RS3 на прямій (відео)
Спорткар BMW M240i кинув виклик Audi RS3 на прямій (відео)

В решті заїздів ситуація не змінилася. Японському спорткару не вистачає потужності, щоб їхати на рівних із Dodge Challenger.

Раніше Фокус повідомив, що блогери порівняли у драг-рейсингу повільні триколісні авто.