Електромобіль Tesla Model 3 перетворили на шалений трековий болід (відео)

Tesla, Tesla Model 3, Гонки, Електромобіль, Тюнінг, Електрокари, Болід, США, Авто, Авто, Відео, Фото
Фото: instagram.com/unpluggedperformance | Tesla Model 3 отримав карбоновий кузов та масивний спліттер

Тюнери відновили розбитий перегоновий Tesla Model 3 і зробили його ще кращим. Тепер електромобіль може похвалитися карбоновим кузовом та величезною притискною силою.

Related video

Тюнери з американської компанії Unplugged Performance створили трековий болід на базі електромобіля Tesla Model 3. Його неймовірно широкий кузов виготовлений із карбону. Подробиці повідомили на сайті Motor1.

Гоночний Tesla Model 3 вже брав участь у перегонах. 2020 року пілот Ренді Пробст потрапив у серйозну ДТП на електромобілі під час підйому на Пайкс-Пік. На щастя, перегонник не постраждав, але автомобіль сильно пошкоджений.

У Unplugged Performance вирішили відновити цей перегоновий болід. Через три роки їхній проєкт наблизився до завершення і став кращим.

Електромобіль отримав назву Bionic Phoenix. Тепер він оснащений одним із найагресивніших обважень із вуглецевого волокна. Спереду з'явився величезний передній спліттер, а ззаду — масивне антикрило.

Tesla Model 3 Fullscreen
Тюнери значно полегшили Tesla Model 3 завдяки доробкам
Фото: instagram.com/unpluggedperformance

На високій швидкості притискна сила електромобіля досягає неймовірних 1814 кг. Вагу автомобіля тримають у секреті, але він став набагато меншим від стандартної моделі.

В інтер'єрі позбулися заводської обшивки та замінили всі панелі на вуглеволокно. Сидіння зняли, залишивши лише ківшеподібне крісло для водія, що знаходиться по центру.

Важливо
Електромобіль-амфібія: Tesla Model 3 показала свої можливості під час повені (відео)
Електромобіль-амфібія: Tesla Model 3 показала свої можливості під час повені (відео)

Bionic Phoenix Model 3 планують знову задіяти у перегонах. Поки невідомо, чи це буде підйом на Пайкс-Пік.

Раніше Фокус розповів, що у Нідерландах електромобіль Tesla Model 3 перетворили на розкішний катафалк.