Коли коліс замало: для Land Rover Defender створили комплект гусениць (фото)

Land Rover, Land Rover Defender, Гусениці, Тюнінг, Позашляховик, Колеса, Бездоріжжя, Фото, Тюнінг, Авто, Автомобілі
Фото: Defender Mods | Land Rover Defender з гусеницями чудово впорається із засніженою місцевістю

Компанія Defender Mods вже почала приймати замовлення на комплект гусениць. Вони легко та швидко встановлюються на позашляховик без модифікацій підвіски.

Related video

Компанія Defender Mods представила комплект гусениць для британського позашляховика Land Rover Defender. Про це повідомили на сайті Carscoops.

Для всіх власників Land Rover Defender, які вважають свій позашляховик недостатньо підготовленим для бездоріжжя, створено комплект Tank Edition. Він замінює всі чотири колеса автомобіля на гусениці.

Чотири гусениці з болтовим кріпленням встановлюються на існуючі точки кріплення коліс без будь-яких модифікацій підвіски. Це вдається завдяки виготовленим на замовлення адаптерам.

Гусениці виготовлені з високоміцного легкого алюмінію. Кожна гусениця важить близько 158 кг, а вага повного комплекту становить 635 кг. Вони сягають 406 мм завширшки.

Land Rover Defender з гусеницями Fullscreen
Вага повного комплексу гусениць становить 635 кг
Фото: Defender Mods

Завдяки гусеницям дорожній просвіт Land Rover Defender підвищує до 508 мм. Вони ідеально підходять для поїздок по засніженій місцевості.

Через гусениці максимальна швидкість позашляховика обмежується до 64 км/год. Їх також не можна використовувати на асфальтованому покритті.

Важливо
Культовий Audi 90-х перетворили на оригінальний всюдихід для екстремальних умов (фото)
Культовий Audi 90-х перетворили на оригінальний всюдихід для екстремальних умов (фото)

Поки що Defender Mods показали рендер майбутнього комплекту. Зараз компанія приймає замовлення від власників Land Rover Defender та створила список очікування для перших кількох комплектів.

Раніше Фокус писав, що компанія Bowler презентувала спеціальну версію тридверного позашляховика 100th Edition Defender 90 на базі Land Rover Defender.