Старий фургон Volkswagen T4 перетворили на стильний дім на колесах із 3 спальнями (відео)

Volkswagen, Volkswagen Transporter, Фургон, Автобудинок, Будинок на колесах, Сім'я, Фото, Відео, Авто, Автомобілі
Фото: Скриншот | Будівництво автобудинку зайняло 2 000 робочих годин

Будинок на колесах збудував британський сантехнік, який вирішив зробити сюрприз своїй родині. Всередині є 3 спальні, ванна кімната, а також кухня та їдальня.

Related video

У Британії зі старого фургона Volkswagen Transporter T4 збудували стильний будинок на колесах із 3 спальнями. Відео опублікували на YouTube-каналі Channel 4 Lifestyle.

Чоловік, на ім'я Джеймс Барвік працює сантехніком. Якось він вирішив створити затишний будинок на колесах для себе та своєї родини.

Джеймс уже створював автобудинки, першим з яких став трейлер-крапля. У ньому він разом зі своїми дітьми та дружиною подорожували країною.

У 2019 році чоловік вирішив створити новий проєкт на базі Volkswagen Transporter T4. У 2020 році він купив фургон і в таємниці від сім'ї зайнявся будівництвом автобудинку.

Джеймс збудував будинок на колесах за допомогою своїх друзів. Він постарався наблизити зовнішній вигляд автобудинку до наземної яхти.

Більша частина будинку на колесах зроблена з дерева. Воно надає автобудинку додатковий затишок.

Всередині розташовані 3 спальні, а також кухня та ванна кімната. У дитячих спальнях встановлені дерев'яні кабінки з ліжками всередині, доступ до яких здійснюється за допомогою мотузяних сходів.

Будинок на колесах на базі Volkswagen Transporter Fullscreen
В автобудинку є 3 спальні
Фото: Скриншот

У спальні для Джеймса та його дружини є велике ліжко з матрацом розміру "king-size" та безліч місць для зберігання речей. По сусідству знаходяться повноцінна кухня та їдальня.

Будинок на колесах на базі Volkswagen Transporter Fullscreen
На кухні є все необхідне для приготування їжі
Фото: Скриншот

Кухня оснащена газовою плитою з 2 конфорками, духовкою, грилем, раковиною, холодильником та морозильною камерою, а також безліччю місць для зберігання. В обідній зоні є стіл на чотирьох, до якого Джеймс пізніше додав дві лави. У ванній кімнаті є душ і туалет.

Джеймс використав різні шпалери для різних зон, створюючи в таки спосіб враження справжніх кімнат. Їх пов'язують штрихи, натхненні яхтою з ілюмінаторами замість вікон.

Важливо
Військову вантажівку перетворили на практичний будинок на колесах для бездоріжжя (відео)
Військову вантажівку перетворили на практичний будинок на колесах для бездоріжжя (відео)

На будівництво такого будинку на колесах знадобилося 2 000 робочих годин. Чоловік заявив, що це був найскладніший проєкт у його житті. Проте усмішки дітей коштували всіх зусиль.

Раніше Фокус писав, що американка Джулія показала свій будинок на колесах на базі позашляховика Toyota FJ Cruiser Overlander.