Нові гібридні автомобілі Toyota оснастять інноваційною механічною коробкою передач

Toyota, Авто, Автомобілі, Гібриди, Коробка передач, Патент, Технології, Новинки, Інновації, Фото
Фото: Toyota | Технологія буде застосована лише на спортивних моделях Toyota

Нова система нагадуватиме традиційні механічні коробки перемикання передач. Така трансмісія керуватиме взаємодією між ДВЗ і електромотором.

Related video

Toyota розробляє механічну коробку передач, призначену для гібридних автомобілів бренду. Про це повідомили на сайті The Drive.

Toyota подали заявку на патент, у якому описується система, що полегшує встановлення механічної коробки передач у гібридні автомобілі. Вона керуватиме передачею крутного моменту між ДВЗ і електромотором.

МКВП Toyota Fullscreen
Система керуватиме взаємодією між двигуном і електромотором
Фото: Toyota

Основна увага в патенті приділяється управлінню зчепленням. Трансмісія включатиме човниковий клапан із декількома циліндрами зчеплення. Їх зв'яжуть із педаллю зчеплення й електронним блоком управління.

Зчеплення допомагатиме автомобілю плавно перемикатися між двигуном і електромотором. Автомобіль сам зможе тиснути на зчеплення, коли автомобіль зупиняється накатом або рушає з місця.

МКВП Toyota Fullscreen
Автомобіль сам зможе витискати зчеплення
Фото: Toyota

Також водій може самостійно витискати зчеплення. Передбачені й режими керування, коли електроніка не впливає на перемикання передач.

Важливо
Honda винайшла спіральну вихлопну систему для підвищення ефективності авто (фото)
Honda винайшла спіральну вихлопну систему для підвищення ефективності авто (фото)

Найімовірніше, технологія буде застосована лише на спортивних моделях Toyota, які оснащені гібридною силовою установкою. Вона дозволить автомобілістам, які віддають перевагу механічній коробці перемикання передач, швидше адаптуватися до сучасніших моделей.

Раніше Фокус розповів, що Hyundai запатентували революційні автомобільні колеса, які здатні змінювати свою форму.