У США торнадо підкинув автомобіль у повітря (відео)

Торнадо, США, Флорида, Авто, Автомобілі, Руйнування, Негода, Відео, Безпека, Ураган, Очевидці
Фото: Скриншот | Торнадо повалив дерева та підкидав угору автомобілі

Торнадо EF-2 залишив після себе руйнування завдовжки близько 4,8 км. На щастя, повідомлень про постраждалих внаслідок стихійного лиха не надходило.

Related video

У суботу торнадо EF-2 накрив Палм-Біч-Гарденс у Південній Флориді. Внаслідок стихійного лиха постраждали автомобілі та будівлі. Про це повідомили на сайті Carscoops.

На одному відео можна побачити, як торнадо підкидає автомобіль вгору. Авто кілька секунд крутилося у повітрі, після чого впало на землю.

Очевидці поділилися, що бачили, як торнадо повалив дерева та підкидав угору автомобілі. На щастя, повідомлень про постраждалих не надходило.

У Національній метеорологічній службі зазначили, що максимальна швидкість торнадо EF-2 досягала 209 км/год. Він розпочався зі сходу та рухався на північний схід. Приблизно через 11 хвилин він розвіявся.

Торнадо залишив після себе руйнування завдовжки близько 4,8 км. Збитки оцінюються в сотні тисяч доларів.

Важливо
У США майже сотня автомобілів потрапила у ДТП через пилову бурю: є загиблі (відео)
У США майже сотня автомобілів потрапила у ДТП через пилову бурю: є загиблі (відео)

Внаслідок негоди було повалено дерева та ліхтарні стовпи, пошкоджено будівлі, а дороги заблоковано уламками. Після цього на дорогах зібралися автомобілі.

Раніше Фокус розповів, що в США на автостраді сталася незвичайна ДТП за участю Kia Soul, яка наїхала на колесо від пікапа.