Не відрізнити від оригіналу: умілець створив точну копію пікапа GMC із дерева (відео)

GMC, GMC Sierra Denali, Пікап, Пікапи, Авто, Автомобілі, Майстер, Умілець, Дерево, Копії авто, Фото, Відео
Фото: Скриншот | Виріб отримав робочі двері та капот, під яким можна знайти дерев'яний моторний відсік

На створення такого неймовірного виробу з дерева майстру знадобилося 30 днів. У результаті вийшов унікальний витвір мистецтва.

Related video

Ентузіаст створив копію пікапа GMC Sierra Denali 2023 з дерева. Виріб повторює автомобіль у найдрібніших деталях. Відео опублікували на YouTube каналі Woodworking Art.

Майстер часто створює унікальні витвори з дерева, серед яких безліч автомобілів. На цей раз він показав процес створення масштабної копії пікапа GMC Sierra Denali. На будівництво цього виробу знадобилося 30 днів.

Пікап GMC Sierra Denali із дерева Fullscreen
Створення пікапа починається з дерев'яного бруску
Фото: Скриншот

Спершу умілець бере дерев'яний брусок, а потім вирізує з нього контури пікапа. Після шліфування та розпилювання він повільно перетворюється на реалістичну копію GMC Sierra Denali.

Виріб отримав робочі двері та капот, під яким можна знайти дерев'яний моторний відсік. Усередині навіть є інтер'єр, який повторює оригінальний пікап.

Колеса пікапа можуть прокручуватися та повертати. Передбачено й елементарну підвіску, яка реагує на нерівності.

Важливо
Умілець створив масштабну копію вантажівки Kenworth з дерева (відео)
Умілець створив масштабну копію вантажівки Kenworth з дерева (відео)

Фінальним штрихом збірки є об'єднання шасі та кузова GMC Sierra Denali. У результаті виріб стає важко відрізнити від справжнього автомобіля.

Раніше Фокус повідомляв, що умілець з В'єтнаму створив дерев'яну копію концепту Lamborghini V12 Vision Gran Turismo для свого сина.