В Україні з'явилася нова унікальна дорожня розмітка (фото)

Одеса, Пішохідний перехід, Одеса пішохідний перехід, Пішоходи, Розмітка, Україна, Фото, ПДР, Світлофор
Фото: facebook.com/Артем Сидоренко | Цей пішохідний перехід натхнений Сибуйським діагональним пішохідним переходом у Токіо

Унікальний пішохідний перехід з'явився на перехресті вулиць Катериненської та Ланжеронівської. Він дозволить розвантажити перехрестя для пішоходів.

Related video

В Одесі з'явився перший діагональний пішохідний перехід. Він дозволяє пішоходам переходити дорогу в усіх напрямках. Про це розповіли у КУ СМЕП ОМР.

В Одесі працівники КУ СМЕП ОМР нанесли розмітку для діагонального пішохідного переходу, яка виконана з пластичної маси. Це дозволить розвантажити перехрестя для пішоходів.

Одеса пішохідний перехід Fullscreen
Пішоходи можуть рухатися відразу кількома напрямками
Фото: facebook.com/Артем Сидоренко

Під час зеленого сигналу світлофора пішоходи можуть рухатися одразу кількома напрямками. Так їм набагато простіше переходити дорогу.

Унікальний пішохідний перехід з'явився на перехресті вулиць Катериненської та Ланжеронівської. Чи виявиться вдалим таке рішення — покаже час.

Важливо
В Україні суд уперше визнав пішохода винним у ДТП: деталі інциденту
В Україні суд уперше визнав пішохода винним у ДТП: деталі інциденту

Один з найбільших діагональних пішохідних переходів розташований у японському Токіо. Шібуйський діагональний пішохідний перехід розташований перед станцією Шібуя та по ньому одночасно можуть переходити дорогу понад 3000 пішоходів.

Раніше Фокус писав, що в Україні пропонують посилити відповідальність пішоходів за порушення правил дорожнього руху.

Також ми повідомляли, що в Україні пропонують запровадити штраф за відсутність світловідбивальних елементів у пішоходів.