На аукціон виставлено знаменитий суперкар із фільму "Вовк з Волл-стріт" (фото, відео)

Lamborghini Countach, суперкар Lamborghini, Вовк з Волл-стріт, авто з фільму Вовк з Волл-стріт, леонардо ді Капріо
Фото: RM Sotheby's | Lamborghini Countach знімався у фільмі "Вовк з Волл-стріт"

У зйомках фільму "Вовк з Волл-стріт" використовували Lamborghini Countach 1989 року. За сюжетом, суперкар розбили в ДТП.

Related video

У США на аукціон RM Sotheby's виставили суперкар Lamborghini Countach 1989 року. За раритетне авто планують виручити близько 2 мільйонів доларів. Його історію розповіли на сайті аукціонного дому.

авто Леонардо Ді Капріо, Lamborghini Countach, суперкар Lamborghini, Вовк з Волл-стріт, авто з фільму Вовк з Волл-стріт, леонардо ді Капріо Fullscreen
Суперкар добре зберігся
Фото: RM Sotheby's

Lamborghini Countach зараз користується підвищеним попитом у колекціонерів, але, як правило, ці авто приблизно вдвічі дешевші. Настільки висока ціна зумовлена тим, що суперкар знімався в знаменитому фільмі Мартіна Скорсезе "Вовк з Волл-стріт".

Важливо
Унікальний 87-річний кабріолет від українського дизайнера продають за $3,5 мільйона (фото)
Унікальний 87-річний кабріолет від українського дизайнера продають за $3,5 мільйона (фото)

За сюжетом, герой Леонардо Ді Капріо купив дорогий суперкар Lamborghini Countach, а пізніше сів за кермо під дією наркотиків і розбив машину в ДТП. У зйомках використовували два авто, й одне з них дійсно знищили. Друга машина збереглася та перебуває в чудовому стані.

Lamborghini Countach, суперкар Lamborghini, Вовк з Волл-стріт, авто з фільму Вовк з Волл-стріт, леонардо ді Капріо Fullscreen
За авто планують виручити до 2 мільйонів доларів
Фото: RM Sotheby's

Авто належить до версії Lamborghini Countach 25th Anniversary. Таких купе випустили всього 657, і це була фінальна версія моделі.

Суперкар Lamborghini оснащений 5,2-літровим V12 потужністю 455 к. с. і 5-ступінчастою механічною КПП. Він розганяється до 100 км/год за 4,7 с і розвиває 295 км/год.

Раніше Фокус повідомляв, що на аукціоні продадуть незвичайне авто Джеймса Бонда з реактивним двигуном.

Також ми писали, що на продаж виставили вінтажний Ferrari гітариста The Rolling Stones Кіта Річардса.