"Недитячі слабкості": українські зірки розповіли, як боролися із згубними залежностями

недитячі слабкості, документальний фільм

На прикладі історій відомих людей автор проекту Ганна Міщенко хоче показати підліткам, які потрапили в залежність, що цю проблему можна подолати і повернутися до нормального життя. Але без допомоги фахівців тут не обійтися.

Відомий громадський діяч Ганна Міщенко випустила другий документальний фільм, де популярні артисти і підлітки поділилися власним досвідом, що стосуються нарко- та алкозалежності. Картина називається "Недитячі слабкості" і оповідає про те, як вживання руйнівних речовин впливає на людину і її життя.

З яким болем зіткнулися через згубні звички, відверто розповіли співак Коля Серга, репери FACE і KALUSH, фронтмен групи СКАЙ Олег Собчук та соліст Сальто Назад Sasha Tab.

"Усі десь гуляють, а я закрився вдома, тому побоююся, щоб не зірватися, якщо вийду. А якщо вийду — то зірвуся. Жодного немає амфетамінового дня, за яким я сумую. Це шляпа", — чесно зізнався KALUSH.

Не менш сумний досвід і репера FACE:

"Нічим хорошим це не закінчилося для мене, негативно відбилося на психіці, досі від цього страждаю. Тривожні розлади, паніка ...".

репер FACE, залежність, наркотики
Репер FACE чесно розповів про пережитий досвід

Олег Собчук згадав, як кілька разів виступав п'яним.

"Не відчуваєш ритму, не відчуваєш нот, тобі здається, що все офігенно, а потім дивишся записи людей ... Це жесть, це соромно, це непрофесійно. Страшно звучить, але я, напевно, був алкоголіком", — розповів він.

фронтмен, група, СКАЙ, Олег Собчук
Олег Собчук, фронтмен групи СКАЙ
Фото: skay.ua

Ганна Міщенко, засновниця громадської організації "Соціальний діалог", вважає, що її нова робота — це можливість показати масштаб поширення залежності серед підлітків і донести думку про те, як важливо побудувати в нашій країні алгоритм взаємодії з неповнолітніми для їх кваліфікованого лікування.

Документальний фільм Ганни Міщенко "Недитячі слабкості"

"Це можливість пояснити підліткам, що їхні проблеми не унікальні, адже є багато артистів і дорослих, які пройшли цей шлях і точно розуміють, куди він веде. А з точки зору батьків — це можливість подивитися іншими очима на своїх неповнолітніх дітей, не ідеалізуючи їх, і пам'ятати, що в нашій країні ніхто від цього не застрахований ні соціальним суспільством, ні фінансовим ресурсом", — пояснила Міщенко.

недитячі слабкості, документальний фільм
Учасники зйомок фільму

Щоп'ятниці на YouTube-каналі "У_Міщенко" виходитимуть розгорнуті інтерв'ю з усіма артистами, які взяли участь у зйомках відео.

Раніше Фокус писав про те, які 10 фільмів, зняті в незалежній Україні, обов'язково варто подивитися.