Суддів на мило! Солістка Go_A відверто розповіла, що думає про журі "Євробачення"

Катерина Павленко, Go_A, Євробачення, журі
Фото: Скріншот | Катерина Павленко дала ексклюзивне інтерв'ю Фокусу

Катерина Павленко вважає, що члени журі "знецінили" виступ українців у фіналі, адже ще після першого півфіналу вони давали Go_A друге місце.

Related video

Солістка групи Go_A Катерина Павленко вважає, що у фіналі Євробачення Україна отримала менше балів, ніж заслужила. Про це вона розповіла в ексклюзивному інтервʼю Фокусу.

"Зауважу, що в півфіналі журі нас поставило на друге місце, а чому вони так мізерно мало балів дали у фіналі, не знаю. Хотіли забрати сильного конкурента? Можемо тільки здогадуватися, що сталося. Ми самі здивувалися. Але нас виручили глядачі, вони дали високу оцінку", — заявила співачка.

Так, Україна отримала пʼяте місце в загальному заліку конкурсу. Однак за результатами голосування журі Go_A посіли лише девʼяту позицію з 97 балами. Зі свого боку, глядачі подарували групі 267 балів.

При цьому на головному світовому ресурсі легального прослуховування музики Spotify пісня "SHUM", з якою українці виступили на пісенному конкурсі, займає перше місце. Вона навіть обігнала за популярністю таких зірок, як The Weeknd і Дуа Ліпа.

Раніше стало відомо, що солістка Go_A Катерина Павленко отримала нагороду "Жінка третього тисячоліття". Співачку, зокрема, назвали гордістю України, а також висловили впевненість, що виступ на Євробаченні — лише початок її творчого шляху.

Нагадаємо, що Go_A зі своєю піснею "SHUM" посідає провідні позиції в країнах із популярності. Зокрема, у них 1-е місце в світовому рейтингу Spotify Viral-50. В українському топі пісня Go_A, яка звучала на Eurovision 2021, наразі знаходиться на другому місці, поступаючись синглу "Червоне вино" Насті Каменських.

Фокус розбирався, як Україна та Італія зробили перезавантаження трендів конкурсу "Євробачення 2021".