Помер режисер і народний артист України Віталій Малахов (фото)

Помер український режисер Віталій Малахов
Фото: Детектор медiа | Віталій Малахов

Артиста у тяжкому стані госпіталізували до реанімації Феофанії ще 26 жовтня.

Помер український режисер, народний артист України та керівник "Театру на Подолі" Віталій Малахов. Про це повідомила його дочка Дарина у Facebook.

67-річний Віталій Малахов помер у четвер, 4 листопада.

"19.07.1954 ~ 04.11.2021. Лети, рідний мій", — написала дочка народного артиста України у своєму Facebook.

Помер режисер Віталій Малахов

Декількома днями раніше Дар'я Малахова повідомляла, що українського режисера госпіталізували ще 26 жовтня, після чого — "почалося пекло".

"Протягом двох днів ми були між небом і землею. Ніколи в житті мені не було так страшно і погано. Зараз діагноз встановлений — про себе дала знати стара отруйна бойова рана і почався сепсис. Передбачити це було неможливо", — повідомляла раніше дочка Віталія Малахова.

Дівчина розповідала, що український режисер у стабільно тяжкому стані в реанімації Феофанії та закликала небайдужих українців здати кров для її батька.

"Ми придбали все, що потрібно для штучної нирки, щодня ціла аптека заливається в Малахова, але ми щасливі, що ви у нас є. Ми боротимемося. Дякую за кров. Дякую за гроші. Дякую за знайомства. Дякую за переживання", — писала Дарина у своєму мікроблозі.

Творча кар'єра Віталія Малахова розпочалася у 1977 році, коли він прийшов працювати на телебачення. За два роки очолив Київський державний театр естради. З 1987 року Віталій Малахов працює на посаді художнього керівника-директора Київського академічного драматичного театру на Подолі, у його напрацюванні понад поставлені 60 вистав.

У 2008 році Віталію Малахову надали звання народного артиста України та вручили нагороду "Шевченківська премія".

Раніше Фокус повідомляв про смерть 49-річного українського музиканта Місько Барбара. Фронтмен рок-гурту "Мертвий півень" помер на 50-му році життя 11 жовтня. За словами дружини, артист не мав хронічних захворювань і причину смерті встановить експертиза.

Також Фокус розповідав, що в Києві помер єдиний син Сергія Параджанова. Спадкоємець режисера Сурен Параджанов помер на 63-му році життя наприкінці жовтня.